Најекономично греење (затоплување)

Член од
8 октомври 2020
Мислења
64
Поени од реакции
144
Za hlađenje zimi je namenjen Gree Hansol zadata temperatura je 23 stepena a temperatura izduva je 21 stepen to ima samo kod Gree klima uređaja.I posle defrosta treba ti fen za kosu da ohladiš termo senzor da bi krenula da radi.:cuc::kezec:Ili da sačekaš pola sata ili sat ako i tad krene da radi.Piši tvojim gazdama u Kini da napišu bolji softver neka malo plate više.;)
 
Член од
20 февруари 2021
Мислења
97
Поени од реакции
271
@Strelec
Ovo moram da ti napisem javno, mada sam hteo pp da ti posaljem - ako ti uopste imas veze sa tim. (izvinjavam se unapred ako nije tako). Ovo pisem jer te na nekoliko mesta prozivaju za njegovog "sefa", a ti se ne ogradjujes. Onda ovo neka se odnosi i na Gree MKD,

najdobronamernije...
Ako za toliko mogu da pokapiram sve ovo zadnjih dana, ovaj drugar @Sv B, jednostavno pravi negativnu kampanju za Gree. Kakvi god da su uredjaji, vrh ili sljam, marketing se ne radi tako. Za marketing se biraju ipak promisljeniji ljudi. Morate da shvatite da nikakvu korist nemate od takvih, vec naprotiv samo i samo stetu. Ismevate jednostavno Gree. Pred celim MKD auditorijumom.

Em pojedini modeli uredjaja sa raznoraznim bubicama, em nazovi "marketing" rade laici. Ne govorim o njihovom licnom vaspitanju, nego o nacinu na koji "pokusavaju" da rade marketing :).

Ukoliko drugar @Sv B ipak nije angazovan od strane Gree, onda se izvinjavam i Gree i tebi, lose sam pokapirao, te mi je ipak lakse, jer je to samo njegov problem, a ne i firme Gree.
 
Последно уредено:
Член од
31 декември 2019
Мислења
380
Поени од реакции
492
Ne znam dali vi smeta na site, ama forumov e pred se za makedonski jazik i takov treba da ostane. Neka se potrudat dragite sosedi malku na nas jazik da pisuvaat, kako nie sekade po nivni forumi koga pisuvame, pisuvame na srpski kazik. I da zgresis ne e strasno ke se popravis.ke naucis.plus nesto novo. Bez zli misli mislam deka sum vo pravo. Mozebi trebase ova na kirilica da go napisam ama
Da ne ti dojde tesko od repliciranjeto na alen, se razbirame jas ako bi pisuval na srpski ili hrvatski forum ke pisuvam makedonski posto ne bi sakal da izgledam smesen da glumam na srpski ili hrvatski....
 
Член од
11 јули 2019
Мислења
287
Поени од реакции
418
Nije klima samo kompresor.Sve kvalitetne klime imaju nisku modulaciju kad zatreba na primer u prelaznom periodu a umeju i da greju odlično kad treba.Gree klime imaju softver koji kao da su pisali đaci osnovne škole u Kini.Može Fujitsu KMTA12 da greje i sa 900w kada je napolju -15 a na +15 može i sa 170w to je ono što Gree fanovi mogu samo da sanjaju.Zato ste tako i nervozni.Gree možda ima dobar hardver ali je algoritam rada loš.
Pusti ti -15 , ta klima nije vidjela -15 , nego gdje si zimus da snimiš koji video makar na -7 ? Nema te... Dodješ na +14 i pišeš kako ti klima radi na 170w , na temi za grijanje..
I nije možda nego sigurno ima dobar hardver ..
Moj lomo QB12 ti to moze , pazi to ti je klima od 330€ koliko sam je platio..Kompresor jači nego u kgt12 serije , može da potegne i 2kw na -7 a može da radi i na 180w na +15 ..
I šta sad ? Kinezi ne znaju da pišu softver ?
Kad smo kod algoritma objasni kolegama algoritam kod fujitsu kad predje 50° na ispuhu , panic mode ...
 
Член од
1 април 2019
Мислења
63
Поени од реакции
173
Pusti ti -15 , ta klima nije vidjela -15 , nego gdje si zimus da snimiš koji video makar na -7 ? Nema te... Dodješ na +14 i pišeš kako ti klima radi na 170w , na temi za grijanje..
I nije možda nego sigurno ima dobar hardver ..
Moj lomo QB12 ti to moze , pazi to ti je klima od 330€ koliko sam je platio..Kompresor jači nego u kgt12 serije , može da potegne i 2kw na -7 a može da radi i na 180w na +15 ..
I šta sad ? Kinezi ne znaju da pišu softver ?
Kad smo kod algoritma objasni kolegama algoritam kod fujitsu kad predje 50° na ispuhu , panic mode ...
Imas video da vidime?
 
D

Deleted member 12196

Гостин
@Strelec
Ovo moram da ti napisem javno, mada sam hteo pp da ti posaljem - ako ti uopste imas veze sa tim. (izvinjavam se unapred ako nije tako). Ovo pisem jer te na nekoliko mesta prozivaju za njegovog "sefa", a ti se ne ogradjujes. Onda ovo neka se odnosi i na Gree MKD,

najdobronamernije...
Ako za toliko mogu da pokapiram sve ovo zadnjih dana, ovaj drugar @Sv B, jednostavno pravi negativnu kampanju za Gree. Kakvi god da su uredjaji, vrh ili sljam, marketing se ne radi tako. Za marketing se biraju ipak promisljeniji ljudi. Morate da shvatite da nikakvu korist nemate od takvih, vec naprotiv samo i samo stetu. Ismevate jednostavno Gree. Pred celim MKD auditorijumom.

Em pojedini modeli uredjaja sa raznoraznim bubicama, em nazovi "marketing" rade laici. Ne govorim o njihovom licnom vaspitanju, nego o nacinu na koji "pokusavaju" da rade marketing :).

Ukoliko drugar @Sv B ipak nije angazovan od strane Gree, onda se izvinjavam i Gree i tebi, lose sam pokapirao, te mi je ipak lakse, jer je to samo njegov problem, a ne i firme Gree.
@DedaTrajko
Внимавај што пишуваш...
уау.png
 
Член од
8 ноември 2017
Мислења
2.389
Поени од реакции
2.664
@Strelec
Ovo moram da ti napisem javno, mada sam hteo pp da ti posaljem - ako ti uopste imas veze sa tim. (izvinjavam se unapred ako nije tako). Ovo pisem jer te na nekoliko mesta prozivaju za njegovog "sefa", a ti se ne ogradjujes. Onda ovo neka se odnosi i na Gree MKD,

najdobronamernije...
Ako za toliko mogu da pokapiram sve ovo zadnjih dana, ovaj drugar @Sv B, jednostavno pravi negativnu kampanju za Gree. Kakvi god da su uredjaji, vrh ili sljam, marketing se ne radi tako. Za marketing se biraju ipak promisljeniji ljudi. Morate da shvatite da nikakvu korist nemate od takvih, vec naprotiv samo i samo stetu. Ismevate jednostavno Gree. Pred celim MKD auditorijumom.

Em pojedini modeli uredjaja sa raznoraznim bubicama, em nazovi "marketing" rade laici. Ne govorim o njihovom licnom vaspitanju, nego o nacinu na koji "pokusavaju" da rade marketing :).

Ukoliko drugar @Sv B ipak nije angazovan od strane Gree, onda se izvinjavam i Gree i tebi, lose sam pokapirao, te mi je ipak lakse, jer je to samo njegov problem, a ne i firme Gree.
Treba da se izvinis Deda.
 
D

Deleted member 12196

Гостин
Член од
13 август 2020
Мислења
3
Поени од реакции
12
Ne znam dali vi smeta na site, ama forumov e pred se za makedonski jazik i takov treba da ostane. Neka se potrudat dragite sosedi malku na nas jazik da pisuvaat, kako nie sekade po nivni forumi koga pisuvame, pisuvame na srpski kazik. I da zgresis ne e strasno ke se popravis.ke naucis.plus nesto novo. Bez zli misli mislam deka sum vo pravo. Mozebi trebase ova na kirilica da go napisam ama
Druže zašto je bitan jezik na koje pišemo, ako se razumemo.
Зашто еј битан језик на који пишемо, ако се разумемо.
Зошто е важен јазикот на кој пишуваме, ако се разбираме.
И како да погодимо који дијалект да користимо, скопски, штипски, кичевски,струмички...
;)
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.294
Druže zašto je bitan jezik na koje pišemo, ako se razumemo.
Зашто еј битан језик на који пишемо, ако се разумемо.
Зошто е важен јазикот на кој пишуваме, ако се разбираме.
И како да погодимо који дијалект да користимо, скопски, штипски, кичевски,струмички...
;)
Јазикот е битен затоа што на тој начин ни покажуваш почит! И тоа е така секаде во светот. Никој тука нема да замери за "лош" македонски,напротив ќе го цени трудот.
А на форумов се пишува литературен македонски јазик! Барем на темава никој не пишува на тежок дијалект освен мали лапсуси кои на секого може да му се протнат!

Еве како за почеток може да пробате со Врањански дијалект! Интересна мешавина на деклинации со предлози за изразување однос во реченицата! ;)
 
Член од
29 август 2019
Мислења
1.188
Поени од реакции
2.862
Не, не е проблем што Срби пишуваат на Српски - такви ќе бидат неколку постови...
Да не се препичуваме стварно се разбираме...
Ама проблем е што и Македонци почнаа да одговараат на Српски (и тоа лош) и оп гледам 5 страни уназад форумов 90% српски станал :unsure:
Дај бар да го ставиме на .rs домен :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom