Dr Zmigo
Член од:
14 мај 2009
Мислења:
1.442
Допаѓања:
1.420
Поени од трофеи:
175

Сподели преку:

  1. wwxxwwyy
   wwxxwwyy
   Мр Др Змиго...гледам дека си поискусен на порталов, дека имаш отварано нова тема...може ли да ми кажеш на кој начин се отвара нова тема ? Би требало тоа да е едноставно но јас не успеав да се снајдам...или евентурално немам статус/привилегија за отворање нови теми. Благодарам однапред за одговорот и поздрав.
  2. Dr Zmigo
  3. Litajko
   Litajko
   Здраво Др. Змиго дали мислиш дека е паметно сега да се купуваат акции во МакПетрол
   1. На Dr Zmigo му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Dr Zmigo
    Dr Zmigo
    Me iskina coveku! :) Toa mi e najgolemata dilema! Kamatata vo Eurostandard mi padna... i intenzivno razmisluvam za nesto takvo! Ama gledas na temata za akcii.... a i vo javnosta mnogu aktuelno krcmenjeto (krazbata) na imotot na MP.... prefrlanje na imot na komanditnoto drustvo Oilko! DO KOGA KAKO STO.... POJMA NEMAM! NEZNAM STO DA TI KAZAM! I JAS SE MISLAM!
    24 октомври 2012
  4. Dr Zmigo
   Dr Zmigo
   Жал ми е но неможам да ти одговорам дали сега е најдобро за орочување депозит, бидејки и јас имам дилема. Имаш на тема ден или дев. штед.
  5. decko77
   decko77
   Еј Др. Змиго, ја читав темава каде што зборуваше за Евростандард и нивните можности за орочување, што мислиш сега, дали сеуште се најдобри за долгорочно штедење? И тоа флекси депозитот неможам баш да им го најдам.
  6. Dr Zmigo
   Dr Zmigo
   Тргоинженеринг Марин квалитетни се но изгор скапи соработувавме своевремено со нив, 2454 761 имаш на Е- огласи стотина!
   1. На AlternativeF му/ѝ се допаѓа ова.
  7. AlternativeF
   AlternativeF
   Видов си пишал на темата за бизнис до 5000 евра за лакирање паркети. Дали знаеш некоја фирма во Скопје која добро го работи тоа? И која цена оди отприлика, како што пиша во темата или тоа е "на големо" цена за објекти?
  8. mishevski
   mishevski
   Здраво, Ја следам твојата дискусија околу најеконмочно греење, баш ми се допаѓаат твоите мислења, па би сакал да те замолам за краток совет. Битола, дневна 20 м2 со термо печка 3,5 kW сакам да ја загревам со клима инвертер (заедно да работат со печката кога е поладно).
   Поздрав
 • Вчитување...
 • Вчитување...