Најдобар скеч од К-15?

Член од
24 јуни 2007
Мислења
34
Поени од реакции
3
со хаџи мајами хаити ???? кога се расправат за јазик како треба да се подготви ? :pos::pos: дечко ти си страшен , а ја му викам батка и ти си страшен :pos::pos::pos::pos:
Ja go baram ovoj nemozam da go najdam ako najde nekoj pls neka pise :D
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.337
Поени од реакции
2.224



AHAHHAHAHAHAHAHAH КЕ ПУКНАМ !!! :vozbud::vozbud::vozbud: ЦАЦКО Д БЕСТ !
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Не знам,сите се најдобри али веќе ако мора ај нека биде овој...


 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Трговец...:pos2:
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
34
Поени од реакции
3
Pred nekoj den gleav edne skec na tv . mile e ohriganec ali raboti kako policaec u skopje . ide kaj cacko da mu se zali i ko ke doe kaj cacko u kancelarija , cacko go tera da pise tekst , polse mile pee neso Vatrenooo Pogledaj me zadni put ... ako znae nekoj link neka dae . mile pee nenormalno :) pesnata se vika Godinama -Ivana Banfic feat. Dino Merlin sea vidov :)
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
357
Поени од реакции
99
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/07-f6zFlL0I&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/07-f6zFlL0I&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

greska

all time najdobar

 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Да не го има некој скечот кога...миле продава карти за во кино мислам...а цацко доаѓа со женска му да купат карти од миле. Ако некој случајно налета...нека го постира
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
naj naj mi se koga se praat fraeri tosho, mile i koa rasprvaat za ribi :P

 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
абе дали ви текнува на онај скечот ко ќе бидат во кафана нешто тошо и цацко , прославват нешо, и миле ќе дојди интервју да му прај. И тошо ко ќе му вели на цацко ајде залепи му една на певаљката, овај не бе како така, тошо пак абе залепи му една и станва цацко и му врзва шамар :vozbud::pos2::pos2:.

се отепав од барање никако да го најдам
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
абе дали ви текнува на онај скечот ко ќе бидат во кафана нешто тошо и цацко , прославват нешо, и миле ќе дојди интервју да му прај. И тошо ко ќе му вели на цацко ајде залепи му една на певаљката, овај не бе како така, тошо пак абе залепи му една и станва цацко и му врзва шамар :vozbud::pos2::pos2:.

се отепав од барање никако да го најдам
:pos::pos: знам за кој викаш , тој го нема на youtube ама добар е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom