Најдобар скеч од К-15?

Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
nekoj dan mojt da go najt...
vlegvit tipac v pekara i vikat koj ja zima kiflata? i se javuva cacko jas ja zimav be! pa so ne go zima i kafeto, kafe i kifla bolje odi :smir:
 
V

Viktorijabt

Гостин
Не знам дали ги има ама овие двете мене ми се закон:pos:


 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
акција против наркоманија е најдобар според мене од долгометражните е
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
22
Поени од реакции
3
К-15 скечови

Здраво, сакам да ве прашам дали знаете каде можам да ги најдам тие 2-3 скечови од К-15 кога кажуваат Миле, Тошо и Цацко нешто за кампањата за учење на владата (ги дриблаат). Само памтам дека Цацко имаше перика и рече:..јас сум (незнам кој) и имам завршено четврто одделение...
Ги барав на YouTube ама не ги најдов :( ако знае некој дали ги има на YouTube или на некое друго место или ако ги има некој нека пише. Поздрав.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
неможам да го најдам на јутуб оној коа цацко е човекојадец и сеа ги фака македонец русин и американец
и им вика ај сите или да пасете трева ова се шо е пред мене или платете 5 евра или копајте ја цела нива..
и американецов платил.. и си отишол..
русинов платил и он си отишол
и македонецов вика ај ја ке копам..и копа копа ама не може да издржи и цацко вика на женаму ајде марее котлето носи го
македонецов (тошо) вика не бе ја ке пасам трева..пасел пасел ама неможел повеке и цацко пак..марее котлето донеси го чорба прајме..и македонецов на крај вика.. НЕ БЕ НЕ ај ја ке си платам.. и му дал 5 евра и си отишол:pos2:

а исто и оној цацко пијаница и сеа на миле му се расипува автобусот и цацко доаѓа вика абе ја знам шо му е и миле му вика мрш бе таму пијаницо..
цацко пак мајсторе ја знам шо му е миле пак го брка .. и трет пат цацко доаѓа и вика абе мајсторе ја знам шо му е и миле вика епа ај бе кажи шо му е.
цацко "расипан е ":pos2::pos2::pos2:
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
41
Поени од реакции
3
Еве го:



А еве уште едно, што е пред 2-3 дена ставено:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom