Најгрозната случка што ви се има случено до сега !?

Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.796
треба на насловот да стои, со големина 7ка.....Ако јадете на ја отворајте темава...ќе зажалите...
Пишува убаво дека тука ќе се постираат најгрозни случки, па затоа не знам што очекуваш :)
 
Член од
22 јануари 2013
Мислења
481
Поени од реакции
669
Едно девојче што го познавам, си ги јаде сопствените мрсули. :( Онака сочно, си брца прст у нос, копа малце, го врти лево-десно, вади мрсулот (кој зависно од здравствената состојба, е или течен, кога е настината, или крцкав-екстра криспи кога е здрава), си го става прстот сосе “содржината„ во уста и задоволно голтнува. Што е најтрагично, не се ни труди да не поштеди нас, невините друшки нејзини, па да земе да се скрие некаде, тајно да се “нахрани„... :zid:Нема усул, тоа го прави пред сите, само кога смета дека никој нема да види. Секој ден морам да ја гледам.:(

O гревче :sick:
--- надополнето: 15 јуни 2013 во 19:42 ---
Рaзигрaно друштво среде дискотекa, моментот когa се осеќaш глaвнa ѕвездa нa ноќтa.. почнaло од нос крв дa ми тече обилно, aмa јaс не приметувaм си тaнцувaм, се филмaм нешто,коси в лет тaквa целa вaжнa.. и другaркaтa ми зборувa цело време, јaс мрчaм во себе декa ме зaмaрa со муaбети среде глaснa музикa.. и нејзе и себе лом се нaпрaвив.. сеуште се чудaм кaко не осетив нa време.. цц многу гaден момент.. :cautious: Зa другa случкa не ми текнувa.. a ги имa многу.. неќaм ни дa се сетaм.
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
186
Поени од реакции
112
Ми се има случено пред околу 2 години. Си дојдов од патување, земав густ сок и седнав пред пц. После некое време си легнав, ама заборавив да го затворам сокот. Потоа се разбудив од жед и целиот сонлив станав да се напијам од сокот, наместо сок во устата ми се наполнија мравки. Кога се освестив, ми се згади животот.:sick: :sick::sick:После одма отидов во ВЦ и во кадата плукав, некои испаднаа, некои не, и после си ги измив забите и јазикот со паста за заби.
И додека го пишував ова ми се гадеше:cenzura:.
--- надополнето: 16 јуни 2013 во 13:10 ---
Na mene najgrozna slucka mi bese i toa nema da go zaboravam nikogas.Izlagam navecer vo 00 00 casot do prodavnica i imase puknato kanalizacija vo gradot i posto buldozerot ja kopal dupkata cel den i taka ja ostavile i toa polno vnatre so sva i svasta da ne kazuvam sea i si odam po patot i koga dojde da vlezam vo taa dupkata od kanalizacija zivotot mi se zgadi.Edvaj izlegov od nejze.Toa nikad nema da go zaboravam.Druga slucka so moite odime na Dojran na odmor i odime na plivanje jas imav 10 god i znaev togas da plivam i odam kaj dlabokoto ezero sto e i tamu imase mnogu algi i mi se zamotaa algite okolu nozete i me zavlekoa nadolu.Arno sto me vide eden covek inaku gotovo bye bye ke me nemase i od togas imam strav od plivanje.Ne sum plival vise 23 god.Koga odam na ezero odam samo na plitkoto ili ne vlagam ic posto m e i od bazen mi e strav samo sedam i noze vo vodata na drug nacin da vlezam nema sansi.
И мене ми се има истото случено на истото место :).
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Ми се има случено пред околу 2 години. Си дојдов од патување, земав густ сок и седнав пред пц. После некое време си легнав, ама заборавив да го затворам сокот. Потоа се разбудив од жед и целиот сонлив станав да се напијам од сокот, наместо сок во устата ми се наполнија мравки. Кога се освестив, ми се згади животот.:sick: :sick::sick:После одма отидов во ВЦ и во кадата плукав, некои испаднаа, некои не, и после си ги измив забите и јазикот со паста за заби.
И додека го пишував ова ми се гадеше:cenzura:.
--- надополнето: 16 јуни 2013 во 13:10 ---


И мене ми се има истото случено на истото место :).
Погадно од тоа чувство нема :)
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
186
Поени од реакции
112
Знам ми се има десено, или ти падне мушичка во сокот која веќе 10 минути се врти околу тебе :)
Мене ако ми падне мушичка во сок цел го фрлам после, гадно ми е да го пијам:pos:
 
2

~2A

Гостин
Сакав да каснам соја прееска.

Но, најдов влакно во големото парче соја. :sick:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Мене ако ми падне мушичка во сок цел го фрлам после, гадно ми е да го пијам:pos:
Јас па одма го пијам, бубачките се полни со калциум...... хахахахааа се зезам бе одма го џиткам во канта :D
П.С. А она чувство кога ќе ти падне влакно од глава во јадење....? :)
 
Член од
27 мај 2012
Мислења
186
Поени од реакции
112
Јас па одма го пијам, бубачките се полни со калциум...... хахахахааа се зезам бе одма го џиткам во канта :D
П.С. А она чувство кога ќе ти падне влакно од глава во јадење....? :)

:pos: Мое влакно до сега не сум нашол во јадење, ама на мајка ми ДА!! :vozbud:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
:pos: Мое влакно до сега не сум нашол во јадење, ама на мајка ми ДА!! :vozbud:
Јас сабајле за доручек шопска си правев, седнувам да јадам кога гледам ми паднало влакно од глава со должина 5мм во садот со шопска, земам лажица, го отстранив тој дел, па јадев на раат :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom