Направи сам

Q-+

Член од
3 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ima li nekoj linkovi od strani kako sto se napravi sam (so sematski prikaz) kako se izrabotuva?
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
a shto potocno sakash da napraish sam?
jas imam iljadnici strani i forumi kade sto ima i shemi i upatstvo kako sam da si napraish kapsi za SonyEricsson, sam da si napraish box za dekdoranje, sam da si napraish kabli za dekodiranje, sam da si napraish transformator za polnenje na baterii, sam da si napraish flet kabel za samsunzite, sam da si napraish vodovi na telefon, sam da si napraish programa primer za dekodiranje itn...
 

Q-+

Член од
3 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
Me interesiraat strani na kako sto na vremeto bea: Uradi sam, Sam svoj majstor, Majstor i slicni, koi mozat da se citaat on-line.
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
хехе и мене исто !
 

[MkD]Scout

~Fade to Black~
Член од
28 јануари 2007
Мислења
1.485
Поени од реакции
9
Necrophilia напиша:
a shto potocno sakash da napraish sam?
jas imam iljadnici strani i forumi kade sto ima i shemi i upatstvo kako sam da si napraish kapsi za SonyEricsson, sam da si napraish box za dekdoranje, sam da si napraish kabli za dekodiranje, sam da si napraish transformator za polnenje na baterii, sam da si napraish flet kabel za samsunzite, sam da si napraish vodovi na telefon, sam da si napraish programa primer za dekodiranje itn...
а може ли да ми пратиш линковите?
ако неможеш тука пушти ми ги на ПП ?
ај фала однапред,,
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.471
Поени од реакции
3.277
Еј случајно налетав на една ептен интересна страна: www.instructables.com. Има огромен број на кул работи што може да ги направите сами и се е детално објаснето.
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
Necrophilia напиша:
a shto potocno sakash da napraish sam?
jas imam iljadnici strani i forumi kade sto ima i shemi i upatstvo kako sam da si napraish kapsi za SonyEricsson, sam da si napraish box za dekdoranje, sam da si napraish kabli za dekodiranje, sam da si napraish transformator za polnenje na baterii, sam da si napraish flet kabel za samsunzite, sam da si napraish vodovi na telefon, sam da si napraish programa primer za dekodiranje itn...
Дај те молам прати некој линк за ел.шеми и сл.
 

Crash Override

H4CK1N6 15 N07 4 KR1M3
Член од
14 јуни 2007
Мислења
157
Поени од реакции
0
Necrophilia напиша:
a shto potocno sakash da napraish sam?
jas imam iljadnici strani i forumi kade sto ima i shemi i upatstvo kako sam da si napraish kapsi za SonyEricsson, sam da si napraish box za dekdoranje, sam da si napraish kabli za dekodiranje, sam da si napraish transformator za polnenje na baterii, sam da si napraish flet kabel za samsunzite, sam da si napraish vodovi na telefon, sam da si napraish programa primer za dekodiranje itn...
aj prifati me na msn ...:):):) da mi podkazes nesto :)
 

Crash Override

H4CK1N6 15 N07 4 KR1M3
Член од
14 јуни 2007
Мислења
157
Поени од реакции
0
Light Saber e dosta internesno..(kako macot sto e na Star Wars) samo ni edna rabota nemozam da najdam sto treba da se kupilol ako znae nekoj kaj ima neka kaze...(od www.instructables.com.)
 
Член од
24 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Откако го гледав филмот Сам дома се заљубив во неговото автомобилче што го управуваше со далечински управувач. Ако некој знае некоја страничка за како да се направи такво колише нека кажи.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Проѕирна маица не е ништо ново, но, маица која создава илузија на портал низ кој може да се види на другата страна е веќе супер генијална креација.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom