Навивачки групи на подрачјето на бивша СФРЈ

Дискусија во форумот 'Навивачки групи' започната од RedStarFan, 30 мај 2012.

 1. ckembarbtt

  ckembarbtt

  Член од:
  8 октомври 2015
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  478
  Гробари,на видеото погоре.
   
 2. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.227
  Допаѓања:
  3.677
  Првата преработка на овој ритам е од Унија 2014.
   
 3. qazwsxedc

  qazwsxedc

  Член од:
  3 декември 2011
  Мислења:
  1.416
  Допаѓања:
  784
  Ова е од 2012.
   
  На Talicniot Tom му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ultras1988

  ultras1988 4600

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.227
  Допаѓања:
  3.677
  Па јасно пишува ПРЕРАБОТКА на ритам, а не оригинал :D:D.
   
 5. pixa

  pixa

  Член од:
  19 септември 2009
  Мислења:
  3.168
  Допаѓања:
  2.215

  Једина група у Србија која е отворено против режимот.
   

Сподели преку: