Навивачки групи во Македонија

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Како птицата Феникс :pos:

:pos2::pos2::pos2: дадад...Нека ѓи има на форумов уживам во нивните реченици па кажување лаги и ред други работи ама тоа е новокомпоновани:toe:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
абе ти реков јас со хакери неам муабет....ти си тој што (демек) открива идентитети дај бе бато олади малце на што личи форумов еве не викам не ок е ривалство сепак вие напнувате со нешто и на што личи

Ја, хакер ????? Тебе и тим4е би те провалил пошо многу си провиден...:tapp:

Ривалство, со тебе ли ???? Ќе се видиме на дерби како ќе биде на трибина па ќе ми збориш за ривалство (секако ако дојдете )...До тогаш, лади си го, и ја си го ладам , али немој да траскаш глупости ко тоа за тапанот или песните што не се наши ...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
A извини ново компонованиов нежен момак за која песна вика дека не е наша?

И нежно момче слушни ја песната горе Феникс пред да идете во бугарија хахахаах
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
A извини ново компонованиов нежен момак за која песна вика дека не е наша?

И нежно момче слушни ја песната горе Феникс пред да идете во бугарија хахахаах

Трипа дека Од Ѓорче до Железничка не е наша а исто вика и за О господе .....:ija:

Што све нема да прочиташ на форумов...:ija:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Леле нежно просто момче па кој ја измисли прашај малце информирај се ќе дознаеш:tapp: Или си гаеш илузии дека вие ја имате измислено? цццц мизерија значи ...те позз моментално со текстот од песната
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Ne bev tuka i gledam mnogu raboti se napisale na temava :)

Radikal mislam deka prasa za transparentot na Komiti i ke mu odgovoram.

Nekade okolu 60tata minuta eden od redarite posegna po eden transparent na Komiti pri sto eden clen sto prv primeti odma ripna na teren za da se presmete a po nego site Komiti ripnaa za da se presmetaat so redarite pri sto bevme spreceni od policijata.Inace tribinata e slicna kako vo Salata vo park(delot kaj sto sedat CPB)i redarot odozdole sakase da go potegne ama si go dobi svoeto.Vazno transparentite se spaseni po brza postapka a posle odkako gi pribravme imase povekekratni presmetki so ACAB.Pozdrav

Ako ima nekoj prasanje neka poveli!
 
Г

Грејвдигер

Гостин

ја нешто имам фатено од ТВ, може да служнете гласови нешто брат ми зуцна, па ја го треснав една у глава:pos2: јбг слаб квалитет е пошто од тв е и зрачи, па не се гледа убо. Ова е кога курвите у плаво, фатија еден од комитите долу на терен, еден ќелав.
 
Член од
13 октомври 2008
Мислења
68
Поени од реакции
1
Toe clenot sto ripna na teren a gore bese haos :) ama najjako bese pred stadion,pred da si odime nakaj Skopje.
 

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
За Комити е муабетов? Стварно немам поима...али кажете им на момчињата од Козари и Ајдуци како се брани транспарент
Sizik razlikuvas li ti tranzparent i rekvizit?? o4igledno ne,edno e da zagubis udaren transparent zakacen na metar od tebe,a drugo e da zagubis rekvizit staven recisi na vasa tribina....
zarem vie ne zagubivte transparent koj vi go odzedoa cpb!?
ili ke reces sega kopija e toa,kako sto lazes sega deka sme zagubile transparent....
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Sizik razlikuvas li ti tranzparent i rekvizit?? o4igledno ne,edno e da zagubis udaren transparent zakacen na metar od tebe,a drugo e da zagubis rekvizit staven recisi na vasa tribina....
zarem vie ne zagubivte transparent koj vi go odzedoa cpb!?
ili ke reces sega kopija e toa,kako sto lazes sega deka sme zagubile transparent....
Беше кога ви го земавме танспарентот? Културно без никакви проблеми, без помош оид обезбедување, без помош од полиција, си дојдовме двајца облечени во ФА дуксери си го земавме и си се вративме на трибина. Тоа се случуваше сред утакмица, а вие не ни знаевте што ви се случи, не се ни потресовте за транспарентот.

Нашиот транспарент не е земен ни на нималку сличен начин. Нашиот е земен дури и на многу срамен начин и се поради тоа што нашиот клуб бил во приајтелски односи со помали клубови. Пошто гледам детево ЦПБ нема ни поима како е земен, пошто кога е земен, тоа не ни идело на утакмици, плус Пирамида е расформирана пред 12 години, а транспарентот е пред 6-7.
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Sizik razlikuvas li ti tranzparent i rekvizit?? o4igledno ne,edno e da zagubis udaren transparent zakacen na metar od tebe,a drugo e da zagubis rekvizit staven recisi na vasa tribina....
zarem vie ne zagubivte transparent koj vi go odzedoa cpb!?
ili ke reces sega kopija e toa,kako sto lazes sega deka sme zagubile transparent....

Абе сељо транспарентот ви го земавме коа игравме утакмица во аеродром или ти се праиш глуп да не ти текнува или незнам:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom