Навивачки групи во Македонија

Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Epa ja ke kazam mesto radikal,faci sme najbolji sme,najaki sme i se drugo:D:D:D a sto se postignuva so forumov so lazenje...Neznam ti kazi???vie ste po lazenjeto
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
знам како е во моментот кога немаш зборови..али тоа е
јас никад не сум рекол дека нашата навивачка група е
најбоље не сум рекол дека последнава сезона едвај се
собираме не сум рекол дека сме фаци нешто или пак
дека сме најјаки него јас кажувам работи од реална
гледна точка....и што ако лажам на форумов (како тебе)
што уствари ке постигнам тоа сакам да го чујам од тебе
нешто и дигам рејтинг на групата ли...те молам кажи ми
што се се постигнува на форумов со лажење????
ТИ треба да го кажеш тоа, ти си оној кој лаже тука, де ние сме бегале, де вие сте не бркале, де сте биле 1000 души во сала, де ние сме копирале од вас песни, де сте ни украле тапани, знамиња и маици....јас не лажам бате, јас сум оној кој говори со факти и со знаење, а не на памет и со лажење...сигурно ни дома им немаш кажано дека си хомосексуалец, не ме ни чуди, ти личи да бегаш од вистината
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
ТИ треба да го кажеш тоа, ти си оној кој лаже тука, де ние сме бегале, де вие сте не бркале, де сте биле 1000 души во сала, де ние сме копирале од вас песни, де сте ни украле тапани, знамиња и маици....јас не лажам бате, јас сум оној кој говори со факти и со знаење, а не на памет и со лажење...сигурно ни дома им немаш кажано дека си хомосексуалец, не ме ни чуди, ти личи да бегаш од вистината
не сум рекол дека сме биле 1000 души у сала за тапани сме ви украле има и клип на јутуб како ви го пукаме и маичката ја има го има и знамето пирамида а за хомосексуалец знаев дека си али не ми се говореше јавно уште по фаца те познав на бојан 13 дека личиш ....а за бегање од вистината нигде не бегам еве не сме само ја и ти...или фемили и сити парк бојс има и други навивачки групи кои може да потврдат дали јас лажам според моите постови
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
не сум рекол дека сме биле 1000 души у сала за тапани сме ви украле има и клип на јутуб како ви го пукаме и маичката ја има го има и знамето пирамида а за хомосексуалец знаев дека си али не ми се говореше јавно уште по фаца те познав на бојан 13 дека личиш ....а за бегање од вистината нигде не бегам еве не сме само ја и ти...или фемили и сити парк бојс има и други навивачки групи кои може да потврдат дали јас лажам според моите постови
Објасни го терминот крадење на тапан кој е фрлен поради неупотребливост и застареност пред вашата сала. Обасјни го моментот што сте го шкртале тапанот со спреј да потенцирате дека е наш
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Објасни го терминот крадење на тапан кој е фрлен поради неупотребливост и застареност пред вашата сала. Обасјни го моментот што сте го шкртале тапанот со спреј да потенцирате дека е наш
не не не уопште не е така тапанот беше во добра состојба...ако бил наш немало да го шкртаме и да го кинеме....извини радикал али тапан не се дава на деца 8 мо одделение да се шетаат со него накај центар па и плус со маичка
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Jas taa utakmica lupav bas na toj tapan...jas bev toj sto go iskina...jas bev toj sto go frli...Fa nemase...znaci vie ste KOMUNALEC!!!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
1.194
Поени од реакции
13
не не не уопште не е така тапанот беше во добра состојба...ако бил наш немало да го шкртаме и да го кинеме....извини радикал али тапан не се дава на деца 8 мо одделение да се шетаат со него накај центар па и плус со маичка

O maj gad !!!! ti sie za lecenje be aloooo... tpanot e freln pred 2 godini pred marakana.. klosar ne teraj inaet jas bev na lice mesto !!! a za maickata koj znae kolku ste se potrudile da kupite, pa demek ste ja ukrale...
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
не не не уопште не е така тапанот беше во добра состојба...ако бил наш немало да го шкртаме и да го кинеме....извини радикал али тапан не се дава на деца 8 мо одделение да се шетаат со него накај центар па и плус со маичка
Очигледно ти се обидуваш тука да ги манипулираш неупатените...тапанот го оставивме лани од кога ве тепавме и кога бевме 700 души во ваша сала...тапанот не беше во употреблива состојба и беше фрлен...тоа што вие чепкате по контињери, не емое да ви се мешам (фрлив две маички сега од ФА, побрзо дојдете земете ги и нив, дан е ви ги земе некој циган) А тоа што некој ваш си исштампал маичка со наше лого, покажува колку сте само вие опседнати со нас
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
Очигледно ти се обидуваш тука да ги манипулираш неупатените...тапанот го оставивме лани од кога ве тепавме и кога бевме 700 души во ваша сала...тапанот не беше во употреблива состојба и беше фрлен...тоа што вие чепкате по контињери, не емое да ви се мешам (фрлив две маички сега од ФА, побрзо дојдете земете ги и нив, дан е ви ги земе некој циган) А тоа што некој ваш си исштампал маичка со наше лого, покажува колку сте само вие опседнати со нас
Radikal greska si tapanot bese frlen pred dve godini...GARANTIRAM!!!Kako i da e ne e bitno KOMUNALEC si se oni:d
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
572
Поени од реакции
20
I dobro de sto ako go stai klipov site so go znaeme...tapan frlen...maica najdena...KOMUNALEC...bi gi zamolil lozari da vi gi daat maicite,ke vi odgovaraat pomarandzesto:D:D:D pozz idam do kaj na natasa sestra i:D
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
глеаш и сам дека мацко рипа на тапанот и го кине а ние не сме до толку шлакнати да го правиме па пак да го кинеме....не лажете народ...како така еден вика дека наш бил сме го фарбале друг вика дека сте го фрлиле али сами си ја знаете вистината....убаво е кажано од старите...вистината боли
 

Kajgana Shop

На врв Bottom