Навивачки групи во Македонија

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
глеаш и сам дека мацко рипа на тапанот и го кине а ние не сме до толку шлакнати да го правиме па пак да го кинеме....не лажете народ...како така еден вика дека наш бил сме го фарбале друг вика дека сте го фрлиле али сами си ја знаете вистината....убаво е кажано од старите...вистината боли
Кој рече дека бил ваш? Наш е тапанот, фрлен, само со спреј напишано ФА, пошто ние немавме напишано такво нешто
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Кој рече дека бил ваш? Наш е тапанот, фрлен, само со спреј напишано ФА, пошто ние немавме напишано такво нешто
лле радикаааааал па брат мене ако ме приберат у станица тебе ек те викнам да ме вадиш глеам..многу си добар у тоа....затоа тебе кога ке те приведат одма излагаш ..ете видиш
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
лле радикаааааал па брат мене ако ме приберат у станица тебе ек те викнам да ме вадиш глеам..многу си добар у тоа....затоа тебе кога ке те приведат одма излагаш ..ете видиш
Кажи каде е пишано дека ваш тапан сте фарбале? Или почна да бладаш од премногу лажење не знаеш веќе ни што е ни што било кажано...или може тоа Пирати ти кажале? :pos:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Монси дај јави се кај пирати нека ти кажат какво ќе биде времето утре...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
ТИ треба да го кажеш тоа, ти си оној кој лаже тука, де ние сме бегале, де вие сте не бркале, де сте биле 1000 души во сала, де ние сме копирале од вас песни, де сте ни украле тапани, знамиња и маици....јас не лажам бате, јас сум оној кој говори со факти и со знаење, а не на памет и со лажење...сигурно ни дома им немаш кажано дека си хомосексуалец, не ме ни чуди, ти личи да бегаш од вистината

Најтрагично е што лаже за годините...:tapp:

Тргни го тоа дека имаш 21 , и пиши си колку имаш стварно...

Се знае кој ги крие годините ... Гејовача една центарска...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Најтрагично е што лаже за годините...:tapp:

Тргни го тоа дека имаш 21 , и пиши си колку имаш стварно...

Се знае кој ги крие годините ... Гејовача една центарска...
не кријам години имам 21 година роден во скопје на 27 јануари 1987 задоволен?
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
не кријам години имам 21 година роден во скопје на 27 јануари 1987 задоволен?

Ја не би играл на карта лажење... :toe:

Не сум од типот на Анус па да ставам слики од членови пошо е екстремно глупо и ќе следи бан ...

Како и да е...
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Name :KireNick Name :KneleBirthdate :22.05.1990Birthplace :SkopjeCurrent Location :Madzir Maalo

Ах бе деца...И после ФА лажеле...:toe:

Сликата на профил на форумов ја имаш у албум на хи5....Неам намера да копирам...Кој сака може да го види ''мафијашов'' со тоа што ќе го укуца неговиот мејл у полето search на хи5...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Name :KireNick Name :KneleBirthdate :22.05.1990Birthplace :SkopjeCurrent Location :Madzir Maalo

Ах бе деца...И после ФА лажеле...:toe:

Сликата на профил на форумов ја имаш у албум на хи5....Неам намера да копирам...Кој сака може да го види ''мафијашов'' со тоа што ќе го укуца неговиот мејл у полето search на хи5...
за секакви селски информации кире ми е брат и секоја утакмица иде со мене и он е еден од малкуте кои од 10 години одат на натпревари па да можда и ти си на негово ниво гледам една година сте разлика можам да ти дадам негов мсн па да си се препуцавате
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
за секакви селски информации кире ми е брат и секоја утакмица иде со мене и он е еден од малкуте кои од 10 години одат на натпревари па да можда и ти си на негово ниво гледам една година сте разлика можам да ти дадам негов мсн па да си се препуцавате

Да да да, пази да не е така...

И ја ставам мсн за контакт од комшијата мој за да можат преку него да ме контактираат...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
не сум го очекувал ова од вас еј хахаха па вие сте биле тотално без мозок бе аиии господе прости им ги гревовите незнаат што зборат ..... па уствари што се замарам со такви копиљаци како вас што немат друга работа... а само да знаеш навредувај ме мене брат сестра и фамилија не ми чепкај зашто ке се потрудам да те најдам

:pred::pred::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:

Не ме плаши нема да спијам....:pos2:
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
не сум го очекувал ова од вас еј хахаха па вие сте биле тотално без мозок бе аиии господе прости им ги гревовите незнаат што зборат ..... па уствари што се замарам со такви копиљаци како вас што немат друга работа... а само да знаеш навредувај ме мене брат сестра и фамилија не ми чепкај зашто ке се потрудам да те најдам

Епа ја очекував од тебе да лажеш како класика цпГ и затоа мораше некако да те заќутиме...Сам себе го убиел е ситуацијава...ЈБГ, се дешава тоа...

Фамилија никој не ти спомна така да не се пувај на празно...

Гревови немаме па затоа нема што да проштева...Ти имаш гревови, и тоа поголеми , лажги од големи размери изнесе денеска а богами и минативе недели и барај прошка за себе а не за другите...
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Епа ја очекував од тебе да лажеш како класика цпГ и затоа мораше некако да те заќутиме...Сам себе го убиел е ситуацијава...ЈБГ, се дешава тоа...

Фамилија никој не ти спомна така да не се пувај на празно...

Гревови немаме па затоа нема што да проштева...Ти имаш гревови, и тоа поголеми , лажги од големи размери изнесе денеска а богами и минативе недели и барај прошка за себе а не за другите...
поздрав до тебе и твојот талент на неинтелигенција членот city park boy заборави го и не пишувај ништо сеа се докажа сам
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
поздрав до тебе и твојот талент на неинтелигенција членот city park boy заборави го и не пишувај ништо сеа се докажа сам

Заборавен е ...Перманентно и тоа...

Исто како и групата чив е член што е одамна заборавена...

Биди ми поздравен и во иднина помалце да лажеш ....:baeh:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Групата заборавена мн години одамна само што сега се родија пак со 23 луѓе на трибина:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom