Навивачки групи во Македонија!

GIS

Член од
21 октомври 2007
Мислења
881
Поени од реакции
154
Ај најди ми 5 вакви клипа о не мора волку барем приближно волку народ..за да можеш да се рамниш со Комити и Чекмбари

и мислам дека на темава и дадоа тек на фубалски групи така да...али ај ипак најди ми те молам sd
tipce ne kazah deka se ramname so komiti i ckembari....tuku videh nema gi navedano ajduci tuku lozari,sidari i t.n......barem mislam oti sme podobri od tie....pozz
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.230
Поени од реакции
45.357
tipce ne kazah deka se ramname so komiti i ckembari....tuku videh nema gi navedano ajduci tuku lozari,sidari i t.n......barem mislam oti sme podobri od tie....pozz
ахааа добро да од тие сидари кои и да се ваљда сте подобри а со Лозари сте комплетно исти
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Пак ќе напоменам, доста со клипови од кошарка, голф и рагби. Темава е во фудбал, и ве молам да остане таму, да не ја праќам погоре (ифјуноуватајмин).
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
74
Поени од реакции
3
Нема натпревар кога сме пропуштиле да дојдеме од тетово во скопје да ја бодриме македонија.
Мислам дека и ние заслушуваме место тука.

Војводи Тетово
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Што закон бе десет души едвај се на стадион и врв на се крадат име од навивачите на ОФК Београд... ц.ц.ц.

nenene pak si greska grobar.

romanticari bile nekogas navijaci na OFK BEOGRAD.a toa go dobile taka sto najprvin igracite gi narekuvale romanticari poradi nivnata prekrasna igra.eve na pr.slobodan santrac igral za toj tim na ofk beograd.

sea navijaci na ofk beograd se "blue union" i "plava garda".
 

PxFxCx

Јужни Фронт
Член од
15 септември 2007
Мислења
452
Поени од реакции
4
nenene pak si greska grobar.

romanticari bile nekogas navijaci na OFK BEOGRAD.a toa go dobile taka sto najprvin igracite gi narekuvale romanticari poradi nivnata prekrasna igra.eve na pr.slobodan santrac igral za toj tim na ofk beograd.

sea navijaci na ofk beograd se "blue union" i "plava garda".
Абе ти глуп си или... па биле некогаш значи тоа име постоело... Стварно не ми е јасно со е со тебе...
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.971
Поени од реакции
1.864
Objektivno gledano, esenskata polusezona najaktivni i najmasivni bea Ballistite
 
Член од
30 јануари 2007
Мислења
274
Поени од реакции
5
Јас знам дека како регистрирани навивачи во Македонија се Комитите и Чкембарите и тоа се навивачки групи, она другото е кој доведен кој затечен...
Регистрирани се и стара гарда комити.
За тие што ги интересира, тие се оние старите комити, иако скоро сите со веќе навршени 50 години, сеуште не испуштаат натпревар на вардар и го следат со цело срце.
 

@ MONKEY @

ultras
Член од
12 декември 2007
Мислења
280
Поени од реакции
153
majmuni prilep bile i ke ostanat najdobri navivaci vo makedonija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom