Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Хахаха јасно е се
Ако е ова и ставот на групата тогаш може слободно да се изгаси
Не е став на групата бе, ниту ја претставувам групата, ниту сум вклучен во организација. Ова е мој став, од понеделник до петок од 8 до 17 имам работа, па нормално дека не можам да присуствувам. Верувам дека истото важи и за голем број членови на групата, особено за тие што се 22+. Не сме сите дечишта по 18 години, па да можеме кога сакаме и каде сакаме да идеме. Еве утакмицата сепак ќе се игра во сабота (како што прочитав), па ќе видиме што ќе се случи. Поздрав и секое добро. Се надевам еден ден и ти сам ќе си го печалиш лебот.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.334
Поени од реакции
27.892
Не е став на групата бе, ниту ја претставувам групата, ниту сум вклучен во организација. Ова е мој став, од понеделник до петок од 8 до 17 имам работа, па нормално дека не можам да присуствувам. Верувам дека истото важи и за голем број членови на групата, особено за тие што се 22+. Не сме сите дечишта по 18 години, па да можеме кога сакаме и каде сакаме да идеме. Еве утакмицата сепак ќе се игра во сабота (како што прочитав), па ќе видиме што ќе се случи. Поздрав и секое добро. Се надевам еден ден и ти сам ќе си го печалиш лебот.
vie navivacite ne rabotite ne lazi, kriminalci butnati vo partija i kradete po benziski
 
Член од
26 декември 2020
Мислења
119
Поени од реакции
268
дојдовме до суштинска разлика меѓу навивач и комита на кајгана форум
само се надевам дека не ве учат на трибина така, дека ова е ваше размислување и само ваше а не глобално на трибина
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.344
Поени од реакции
22.641
дојдовме до суштинска разлика меѓу навивач и комита на кајгана форум
само се надевам дека не ве учат на трибина така, дека ова е ваше размислување и само ваше а не глобално на трибина

ti redoven si na sever a? vas kako ve ucat na tribina? imas od onie online kursevite na zvezda zavrseno? ne go poti cigo
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.749
Поени од реакции
12.765
Која е суштинската разлика?
дојдовме до суштинска разлика меѓу навивач и комита на кајгана форум
само се надевам дека не ве учат на трибина така, дека ова е ваше размислување и само ваше а не глобално на трибина
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Најдовте да се објаснувате со лик кој спореди гостување во Лондон, со гостување во Втора Лига Запад, верувам дека уште од сега му е испланирано да гостува и наредна среда против Радник, прав навивач е ќе се снајде.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.699
Најдовте да се објаснувате со лик кој спореди гостување во Лондон, со гостување во Втора Лига Запад, верувам дека уште од сега му е испланирано да гостува и наредна среда против Радник, прав навивач е ќе се снајде.
Сисај Вардаре :P

Тоа се тие навивачи со 3 дербиња годишно, во една недела имам повеќе утакмици отколку он во година дена. Види му коментари на форумов, знае се' за Вучиќ и црногорскине кланови. Доктор во ултрас светот, никнејм hool, ги владее законите во Англија, тоа е тоа.
 
Член од
22 октомври 2021
Мислења
16
Поени од реакции
45
АПЕЛ ДО КОМИТИ И ВОЈВОДИ
Балистет на официјалната им страна објавиле слики од 3-4 групи демек состаноци свикале.
Можно е да договориле каменување на автобуси или кујзнае каква друга албанска акција...
Затоа бидете спремни, да нема бегање како у ѓорче децата или како у кале недржење на линија!
 
Член од
30 ноември 2020
Мислења
89
Поени од реакции
154
АПЕЛ ДО КОМИТИ И ВОЈВОДИ
Балистет на официјалната им страна објавиле слики од 3-4 групи демек состаноци свикале.
Можно е да договориле каменување на автобуси или кујзнае каква друга албанска акција...
Затоа бидете спремни, да нема бегање како у ѓорче децата или како у кале недржење на линија!
Nemaj gajle nema veze so vas , tuku mladive da bida po aktivni po utakmici...
Inace slusnav dobar broj od nasive bile povikani vcere i deneska da se pojava vo stanica za da ne se sluci nesto , takada bajagi gi stegnale a lugeto ni krivi ni duzni nedaj boze nesto da se sluci moze da go jades a neznaes zasto...
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.152
Поени од реакции
35.243
Слушнав утре џандарите имале наредба при најмал инцидент да маваат до крај поради 10тината џандари што го јаделе на мечот со Охрид.

Наредбата е од повисоките редови на мвр до интервентна и ебр.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom