Музичка берза, инструменти, музичари, бендови...

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Има ли некој заинтересиран гитарист да си фатиме да посвириме по кафиЌи вака предновогодишно, сега се парите.. :D
 
Член од
16 јули 2011
Мислења
189
Поени од реакции
120
Да не продава некој ама баш вакво Фендер-че Frontman 10G
Понуди во ПП. fender.fenderfrontman10g.jpg
 
Член од
16 јули 2011
Мислења
189
Поени од реакции
120
Prodavam pedala za gitara Boss SD1 ,koristena isklucivo doma,vo sostojba kako od prodavnica.Doagja vo komplet so originalnata kutija,manual itd. Cena 2000den.[DOUBLEPOST=1420208332][/DOUBLEPOST]
Prodavam pedala za gitara Boss SD1 ,koristena isklucivo doma,vo sostojba kako od prodavnica.Doagja vo komplet so originalnata kutija,manual itd. Cena 2000den.
boss sd1.jpg
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom