Мрмефорија (Еурофорија) - ЕУРО на МРТ

Член од
21 мај 2008
Мислења
10.897
Поени од реакции
11.514
Dali nekoj go slusase Jugoslav Kostovski na poluvremevo? Site igrachi gi utna, obrazec nekakov spomnuvashe... :pos:
 
Член од
27 декември 2020
Мислења
554
Поени од реакции
1.017
Денес на крај на имаше еден испад „Белијците успеаја со 1 спрема 0 да ја победат Белгија“
Веќе не се ни смешни, за греота се и тие, а и ние што мора да ги трпиме :)
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.346
Поени од реакции
46.517
Гледам дека Стерјов не го поштува колегава од тв24. Неколку пати го образува и дообјаснува :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.356
Поени од реакции
5.674
Кој се овие пациентите гости на Зоче :))))
 

madrock

Bogey
Член од
23 април 2014
Мислења
600
Поени од реакции
1.953
Од кои телевизии им се појачањава во МРТ? Првпат слушам за нив...
 

Ficc

Black & White
Член од
18 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
263
Многу корпулентни играчи на ова Европско
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.363
Поени од реакции
58.076
Од кога се пензионираше Зоран Мијалков, ни еден играч нема внесено немир во противничката одбрана.

Чувствувам немир во врска со горенаведеното... :kafence:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom