Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Змејко и

Гледачот Дуле од Велес
Член од
10 април 2005
Мислења
1.103
Поени од реакции
1.419
Не бе има Субрина во промет, користам моментално еден зелен Субрина Профешнл за против првут.

Ти се имаш избуричкано со Илирија Ведрог шампонот од бреза...Тој беше ретро.


Имаше и еден гел за коса Ехо.
Не се сеќавам на овој. Ама еве ти појак, гром да не те удира:

 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.623
Поени од реакции
11.172
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
Не знам дали е баш за тука прашањево ама гледам нема соодветна тема, имам еден џемпер кој најверојатно поради неправилно перење е целиот раширен и млитав, има ли некоја испробана финта со која може да се подсобере?:unsure:
п.с Џемперот е 100% памук
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Не знам дали е баш за тука прашањево ама гледам нема соодветна тема, имам еден џемпер кој најверојатно поради неправилно перење е целиот раширен и млитав, има ли некоја испробана финта со која може да се подсобере?:unsure:
п.с Џемперот е 100% памук
одплети го и пак сплети го , че ти остани вуница за калчуни...шала на страна пробај на вриење би требало да се собери....оти памуко се пери на 40 степени
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.540
Поени од реакции
14.673
ајде апсолвентска се ближи, а и јас сум поспортски тип, некој предлог ако може ??
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
вака нешто
ајде апсолвентска се ближи, а и јас сум поспортски тип, некој предлог ако може ??
или ако ти е многу ,карирано кошулче , пантолони во боја , некое убо сако ? или карирани пантолони ...нешто карирано ако ти се прај кеф...
на зелено сако и некој патичина и црно кошулче
или
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Кај може да се најде ова ама баш таа нијанса на боја низ СК секаде пребарав никаде ја нема или ептен е светла или па скроз темна
Не знам дали си побарал во таа продавницата карши Спрингфилд во ГТЦ кај пролазот. Таа е продавница баш за машки кошули, така да би можело таму да има.
 

Pinkie Pie

and Deedee
Член од
25 ноември 2009
Мислења
2.011
Поени од реакции
3.246
Кај може да се најде ова ама баш таа нијанса на боја низ СК секаде пребарав никаде ја нема или ептен е светла или па скроз темна
мора да ја има , барај во бутици специјално шо се за костуми или дој кај нас ф чаршија во прилепоф има еден куп вакви дујчани
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Не знам дали си побарал во таа продавницата карши Спрингфилд во ГТЦ кај пролазот. Таа е продавница баш за машки кошули, така да би можело таму да има.
Не, немам видено ќе тркнам деновиве.Фала(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom