Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Член од
22 мај 2010
Мислења
630
Поени од реакции
109
Член од
1 јули 2008
Мислења
165
Поени од реакции
19
da prasam jas nekoj poeftin maski butik, po maalava nekoe nastrana od gtc i drugite tc, kade moze da se najde ubava obleka
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
da prasam jas nekoj poeftin maski butik, po maalava nekoe nastrana od gtc i drugite tc, kade moze da se najde ubava obleka
Во Бисер - приземје (од страна на пицеријата 4 сезони) во пролазот, спроти фотокопирницата. Исто има добар машки бутик во ново лисиче, спроти поштата.
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Сакам од некаде да купам некој интересен капунт со некоја културна цена
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ај ставете слики од канаѓанки чизми и фустанчиња...
 
Член од
5 мај 2008
Мислења
1.357
Поени од реакции
127
Каде може да се најде нешто вакво,да не биде само од pullandbear?
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28

Kade mozam da najdam Vakva Bluza kako na Gorasd i kolku pari bi kostala nekako cool mi e da bidam vaka oblecen na nekoja proslava :)))
 

Ada?

мјаууууу
Член од
4 април 2009
Мислења
490
Поени од реакции
54
Имам фармерки со висок струк, ми се закопчуваат буквално до папок, па ако може предлог како да ги комбинирам високиот струк да дојде до израз вака со сите блузи си ги покривам освен со кошулка и џемперче:)
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Имам фармерки со висок струк, ми се закопчуваат буквално до папок, па ако може предлог како да ги комбинирам високиот струк да дојде до израз вака со сите блузи си ги покривам освен со кошулка и џемперче:)
Високиот струк ќе ти дојде до израз само ако носиш кошули или тесни маички кои ќе влагаат во фармерките. Ако носиш џемпери, блузи, кошули и маици над фармерките, ондак нема да има никаков ефект.

Еве ти неколку слики и комбинации, па одбери си некоја комбинација која би ти одговарала. :)













 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
36
Поени од реакции
2
да не знае некој некој мајстор што прави чизми по порачка да му однесам модел и такви да ми направи?
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
Dobra kopija na timberland (klasicnite kafeni cizmi,kanagjanki) do 3000den moze da se najde negde?? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom