Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

Член од
5 април 2011
Мислења
1.919
Поени од реакции
924
јас ќе ве замолам за да ми предложите зимска машка капа :semolam:
само немора да биде џастин бибер :icon_lol:
 

Fatal

Почетниче
Член од
23 ноември 2008
Мислења
110
Поени од реакции
7
Кај би можел во Скопје да најдам надколенки (knee socks), по можност да се подебели (памучни, волнени)?
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
Каде може да се најде за не многу пари Лептир машна и вратоврски? Хитно ми требаат за новава (продавница и локација)
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.928
Поени од реакции
486
Бели фармерки каде може да се најдат по Скопјево? Бев во Сити Мол ама не најдов.
 
Член од
27 март 2014
Мислења
8
Поени од реакции
3
Едно прашање, совет :)
Каде може да се најде добар дизајнер, кројач итн... имам слики и идеи од интернет ми треба само имплементација за одело :)
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.070
Поени од реакции
1.331
Луѓе можда е глупо прашање али има ли некаде во земјава да се најдат Dusch Das производите?
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Ќе може некој да ми каже каде можам да ја најдам оваа Адидас тренерка(може и на нет немора да е у државава само),би му бил бескрајно благодарен.

 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
16.185
Поени од реакции
36.382
Машко сако, нешто што е ок да се носи во комбинација и со фармерки и со панталони (со попристапна цена)? Да ми препорачате продавница конкретно?

Дали имате некој во скоро време поминато во аутлет во Борис, дали има ок модели и ок цени?
Од интернет поквалитетни патики од каде нарачувате, гледав на алиекспрес, но незнам како се со квалитет за таа цена (аир макс по 60евра)?
 

Foxboro

Red Army-General
Член од
11 јули 2012
Мислења
90
Поени од реакции
59
ајде сугестии за капути, кај можам да најдам капути за поголеми луѓе :D
 
Член од
7 декември 2014
Мислења
4
Поени од реакции
0
Кај да се најде bucket hat во Скопје?

 
Член од
18 ноември 2014
Мислења
694
Поени од реакции
1.778
Каде да најдам pleated maxi skirt како овие на сликиве низ Скопјево? :love:

 
Член од
3 септември 2010
Мислења
6.235
Поени од реакции
8.870
Kaде да најдам патики за авантуристичко шетање по тешки терени (trekking/hiking) Salomon во Скопје? Доколку нема Salomon, може и Scarpa или La Sportiva. Ако и овие не можат да се најдат, дајте ваша препорака.

Вакви барам отприлика:

 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.876
Поени од реакции
4.387
Кај можам да најдам gummy vax и по која цена? :)))) пошо гелов почнува да ме разочарува а еден другар користи восок,и ја пробав еднаш бајаги подобро отколку гелот..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom