Greg Braden
Поени од реакции
575

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Џ
  Што ме хејташ нонстоп бе? Знам дека сум од Паланка, ама не сум до толку лоша :D
  Greg Braden
  Greg Braden
  Мала шала беше, само напред и со лесно. Еве од мене поддршка за тебе ќе каснам една коцка од чоколадото :)
  Џ
  ЏинЏер
  На здравје нека ти е :D
  Greg Braden
  Greg Braden
  Фала и јас сум на диета, денес ми е cheating day :)
  Здраво.

  сакам да те замолам некоја програма /план за искрана да ми дадеш соодветен.

  висина 178/ 83 кг.

  сакам да одам на маса,мускули ...

  одам во теретана,сакам да појачам уште поинтензивно,

  Благодарам однапред.

  п.с. не пијам протеини или нешто слично.


  поззз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom