Медицински и стоматолошки факултет

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
Eве ги резултатите за на медицински. Честитки на сите кои се примени!
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Таа страна има нови информации еднаш во годината :vozbud:
Тешко дека таму ќе најдеш!
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Е да. Ја направиле и не ја чепкаат.::S Сеа пратив мејл до студентски рпашања...Како што ја знам нивната ажурност баш се надевам :)
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Е да. Ја направиле и не ја чепкаат.::S Сеа пратив мејл до студентски рпашања...Како што ја знам нивната ажурност баш се надевам :)
Не се надевај за џабе, нема да ти вратат. Подобро оди до државна и види си, ако си од Скопје.
Таа страна ја направија пред не повеќе од година и од тогаш ништо ново нема.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Абе видов ама заебани се не кажуваат. Прашуваме колку примаат за да знаеме според бодовната листа, и викаат чекајте не се знае. Па нека кажат да си знаеме ако не сум примен да одам на Европски а не да губам време::S .
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Армин брате ја виде листата?колку има пријавено вкупно?и имаш некакви информации колку ке примаат?
јас се јавив на студенски прашања ништо не ми кажаа :uvo:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Абе секоја година се прават листи колку ќе примаат и на крај сите ги примаат :toe: никој не е будала да се откаже од 1200 Евра партиципација по човек...
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Ја знам за стоматологија 131 пријавен....викаат дека ке примале 40-40 односно 80 ја сум 102ри. Некој вика ке ја проширувале квотата...никој ништо не знае..Ај нека кажат педери!
 

^Кристи^

Dreamer
Член од
1 ноември 2007
Мислења
781
Поени од реакции
41
Ја знам за стоматологија 131 пријавен....викаат дека ке примале 40-40 односно 80 ја сум 102ри. Некој вика ке ја проширувале квотата...никој ништо не знае..Ај нека кажат педери!
Голема е веројатноста да те примат од причина што и минатата година беше така, нема проширување на квоти се збореше па и таму и на медицински и на речиси сите други факултети додадоа по уште минимум 40 студенти во приватна.
Плус и голем број се откажуваат, не е страшно за тебе толку. Сите ќе ве примат, ќе видиш. А и оваа година воопшто нема навала.
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
470
Поени од реакции
26
Ја за Забен.Т поднесов документи...лани таму ја проширија...а btw изгледа стоматолошки нај хаос е само они немаат издадено листи онлине и незнаат колку студенти ке примаат.:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom