Мачки (општи дискусии)

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Tea moja stana mn perverzna... mislam deka vo nea ima poveke maski otkolku zenski hormoni... mislam lize sve zivo... ne grebe... aj da ne pocnam da vi objasnuvam kade sve se pika...:):):):):) bezobrazluci:)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Jas gi obozavam mackite:)Uste ko sum bila bebe doma mama i tato cuvale macki i tie nonstop rodvea drugi i drugi i drugi ta taka da nema period vo zivotot koga sum nemala barem 2 macinja:wink: :wink: :wink: GI OBOZAVAMMMMMM:smir:
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Мразам мачки пошто 2000 евра во гулаби ми имат јаденои ги тепам на сите можни начини со воздушна(има јак федер),за гла и за опашка му ги кршам р`бетите и ако одам во пеколот само заради мачките ќе одам.Не сум крив гулаби обожавам.


Pa dobro kako mozes da im go pravis toa na kutrite zivotinki:nenene: Na primer jas ne sakam gulabi ama ne gi tepam:nenene: EDNOSTAVNO NEMOZES DA GO UNISTIS TOE STO NE SI GO SOZDALLLLLL A OSVEN TO MACKITE JADAT GULABI ZA DA SE PREHRANAT ZA DA ZIVEAT ISTO KAKO STO MORA DA JADES I TI
VOOPSTO NE SE SOGLASUVAM SO TVOETO MISLENJE:nerv: :nerv: :nerv:
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Јас иам еден огромен тигар, се вика Били, и ништо не го најадва. Има околу 13тина кила и ептен е мило, слаткоооо:)
Ете го.





 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Имам две мачиња но не сакам многу мачки повеке сакам кучиња.
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
eve go moeto mace go najdov na ulica bese malo skoro pred umiranje a sea e mnogu sladok, malce e ludo i besno ama premnogu si go sakam

[/IMG]


a ovie se macenca premnogu slatki koi za zal ne gi cuvam veke:( eve tuka epten se mali spijat:)

a ova e najslatkoto megu niv:)
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131

Ова будалче го имам скоро 2 години ..се работи за ангорка (smoke) и луд е како струја...sorry за квалитетот на сликата...
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
Fotografija-0007.jpg

Photo-0012.jpg

Fotografija-0008.jpg

Photo-0019.jpg ај од мојата маца да видите сличе... од моб е така да со лош квалитет... мрза тешка е додека не ја чукнат будалите...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom