Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Abe taka me interesira!!! Covekot i Makedonec da bese pak ke se zainteresirav, ednostavno ne sakam lugeto da bidat zrtvi zaradi nacionalnite interesi na sosednite zemji..
Momentalno i Makedoncite i Albancite se iskoristeni od razuznavackite sluzbi na tugi zemji, osvestetese na vreme..
Не навлегувајќи во тоа дали е некоја тајна служба во прашање, радикален ислам или нешто трето, очигледно нарачателот на оваа работа си ја постига целта, полека но сигурно.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.666
Поени од реакции
21.095
Abe taka me interesira!!! Covekot i Makedonec da bese pak ke se zainteresirav, ednostavno ne sakam lugeto da bidat zrtvi zaradi nacionalnite interesi na sosednite zemji..
Momentalno i Makedoncite i Albancite se iskoristeni od razuznavackite sluzbi na tugi zemji, osvestetese na vreme..
Абе што се секираш и да е жив после пресудата сите ќе се удават во кофа со вода ... сакал не сакал пак иде 2 метра под земја !!!
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Abe taka me interesira!!! Covekot i Makedonec da bese pak ke se zainteresirav, ednostavno ne sakam lugeto da bidat zrtvi zaradi nacionalnite interesi na sosednite zemji..
Momentalno i Makedoncite i Albancite se iskoristeni od razuznavackite sluzbi na tugi zemji, osvestetese na vreme..

Зашто јас да се освестам што направив јас да се освестам?
 
Член од
25 април 2009
Мислења
367
Поени од реакции
135
инаку се разбрав од вестите осим едно, што беше целта на протестот?
 
Г

ГОЦ-К.О

Гостин
Може само да га паљи на жена му, ако има шта да паљи ! :LOL:
Абе добро,вие заебавајте се..Ама тој има 10 синови што се припадници на Учк сигурно...
Како на филмот "Ко то тамо пева"
Бушииии бушиии,само овој ќе вика паљиииии паљиииииии...А вие земајте ги за заебанција,само затоа што смешно зборат...
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Прегледај го приврзокот 42865

И шо повеќе муабет да правиме на темава!
Абе овој што направил ваква фаца, да не му бапнале у чмарот некоја краставица или банана ! :X3:
Иначе тоа брадата му е исто како лавовска грива, ко Симба е у тоа лејката ............. :pos:
Али кечево му е топ, што ли марка му е Долче & Габана... :icon_mrgr:
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
инаку се разбрав од вестите осим едно, што беше целта на протестот?

Ја фачал полицаецот госпожата за рака.....


Поларис во Турција за шо ги држат кога ѓи преведуваат госпожите?
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Kako sto si ti za tvojot narod patrijot, taka sekoj si e patrijot za svojot narod..(y)

Ке ми оговориш за што да се освестам? Да се стрпам за екстремниот исламизам?Да прифатам дека е нормално да иам полов однос со братучетками?Што тоа јас треба да се стрпам кажи ми?
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
150
Поени од реакции
74
крив во очите.
Не е мислев на тоа туку на аутфитот во целост како да е сликано во Авганистан и ти на вакви ке им објасниш нешто.Вој е спремен појас да си стави и се да крене во воздух.
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
80
Поени од реакции
61
Официјална бројка на албанци се 500 000 или 25% .АКо ги соберете жителите на сите Албански градови со све Македонци. ТЕТОВО 70 000 , Гостивар 60 000 i Kicevo 20 000 Struga i cair se po maks 10 000. ke dobiete edva 150 000 што е 3 пати помалце. Мислам дека е доволно да се дигне на протест Кисела Вода како најголема општина и само со пљукање како нив денес да ги удави во плунка.
 
Член од
25 април 2009
Мислења
367
Поени од реакции
135
Член од
30 август 2008
Мислења
2.232
Поени од реакции
286
Не навлегувајќи во тоа дали е некоја тајна служба во прашање, радикален ислам или нешто трето, очигледно нарачателот на оваа работа си ја постига целта, полека но сигурно.
Za zal tuka se slozuvam..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom