truckerinsoul
Поени од реакции
132

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • С
  300... порано 350... али 300... зашо нема лента Специјална полиција :) sniper.nk@hotmail.com праев мала чистка,незнам дали сум те избришал...
  С
  само тој од ЕСЗ што е,гранична полиција и Хеликоптерска единица... ги има на слика...
  С
  хахаха готово другар... не е веќе на продажба... сменив мислење... хехехе...
  С
  тигарот ми е најмил, најомилен... 350...
  С
  http://forum.kajgana.com/showthread.php?t=7348&page=10 еве ти тема за камиони...камионџија или??хехех иди разгледај...можда ке си го погодиме муабетот, татко ми има камиони, па така, заинтересиран сум за камиони...сканија закон..хехехе
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom