Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
За жал покажуваш ниско ниво на комуникација, како прво, а како второ со логика и со рационалност многу повеке ке постигнеме наместо со чукање во гради на форум .
А како трето со плукање на МВР,министри итн покажувате дека не ги цените.
Ќе го ценам оној министер кој од видео доказите ќе ги уапси сите оние кои ги опколија бабичката и девојчето на автобуската, кои ни криви ни должни пребледеа од страв.
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Не си многу бистар, ама ме мрзи да се расправам...
Прекини со арогантен став тука, во вакви моменти, не е ни време ни место, дете едно. Кај се сложивме за нешто, дојдовте тука да се карате. Веднаш да се прекине и избришат постовиве (и овој мојов)
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Овој ли:
http://www.youtube.com/watch?v=_-6divqdCZ8
http://www.youtube.com/watch?v=tNyUljALMks

Не знам дали овој го бараш, но и во овој викаат „не знам која е сликава за голема албанија, ја најдов на земја, ја ставив горе„
После има слики од УЧК (униформирани со калашников) во истата куќа, го прашуваат газдата што како , вика „не знам, швицарска„
сите други во селото исто „не знам, швицарска„ поголемо лицемерие не се знае дали постои, уште утврдуваат од наса..
Тој делот за Бродец е ненормално добар.Има снимка од терористите како извикуваат Алах Акбар.Цело село се прави на Тошо.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
142
Дете ,јас цела 2001 живеев во место каде што беа најголемите пукотници.
Не ми филозофирај!
Извини Тетке/Чичко што ти цела 2001 ја живееше кај најголемите пукотници.
На некој од форумов родители се бореле таа 2001 за што?
За ти и 10 000 брадести да можете да браните свирепи убици???
БРАВО
 
Член од
30 август 2008
Мислења
2.232
Поени од реакции
286
Замислете каква ќе беше реакцијата доколку ова се случеше во Израел врз Израелци.
Последен пат кога исламисти убијаа повеќе луѓе во Израел, Израел им врати со војна која резултураше со преку илјада загинати...
Bidi i ti kako Izrael jak i ubij gi...
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Ова е веќе ОДЛИЧНО.
Кратко, јасно, покажано.. браво
Да се земат кадри од клипот што го постирав тука пред малку, има кадар како кршат цркви (во Косово се, но сепак!) околу 100-150 души, го кршат Крстот горе.. итн.
Супер е ! БРАВО
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
220
Поени од реакции
264
што тресеш бе кој прави непријатели? ти доаѓа на плоштад во скопје и се заебава со нас, а бе таа камерата од глава ќе и ја удрев мене да ме прашаше. Татарка глупа. Утре кој не пројде од плоштад еве на.
Олабави брат, не ни треба војна со измислени противници. Ние имаме еден единствен непријател се останато е карате ката те борба со замислен противник. Таа глупачата е новинарка дојдена по сензација и како и секој друг новинар е дрска и безобразна. Нејзе ништо друго не ја занима освен да го исплати парите што во нејзе се вложени пошто 5 дена се тука па мора да измишља некои бугарски граждани кои се жртви и слично. Не се замарај не е вредно.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Почитување за министер наш? Ова виц некој се кажува?
Не ги ценам ич! Во Радишани специјалци, пред мавровка пајташи! Со реципроцитет си го добиваме од рамковниот договор до сега!
Кога ќе ги уапси Гордана шпонциве ќе имаме почит за неа, вака, да и се исплука, измоча и искака некој може слободно. (со извињење на софрава)

Гоцке ти ли си?
Ова ми е поздравот до неа (Г.Ј)! Да ти се изнаплукам на македонштината и на тебе и на тој што те стаил министер да бидеш кога во сопствена држава можеш да уловиш куршум по риба ако отидеш или да те нападнат 1000 планинци од пи*кесиматерине дојдени и уште да ми бладаш на телевизија како вие сте се пукнале од работа е*ави изработените у мозок!!
 

viktordojran

пссwd
Член од
11 септември 2007
Мислења
351
Поени од реакции
30
Пратете ми покана на пп за фејсбук за групата ве молам.или е маил се исто
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
mora mora i mora sto pobrgu da se oslobodime od ovaa gnasa,iako e kasno i sega
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.234
Ќе го ценам оној министер кој од видео доказите ќе ги уапси сите оние кои ги опколија бабичката и девојчето на автобуската, кои ни криви ни должни пребледеа од страв.
Подобро кажи дека нема да гласаш за парија во која се наоѓа министерот што нема да ги уапси, ако сакаш ефект. Вака ценење, нема некое фајде. Само глас на избори :)
 
Член од
4 јули 2011
Мислења
52
Поени од реакции
50
можам да кажам само браво за шпоновиве...каква масивност и сплотеност! кога последен пат вака македонците се собрале?
што не се собравме вака кога полицаецот си ја бранеше ќерката од шипцине во Гостивар? ОН САМ СЕ ПРЕДАДЕ!!

и што сега? ако се мулсимани...не се виновни а? мора кривицата кај друг да се бара? вонземјани беа тие што ги утепаа децата а? море племето да ви се сотре!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom