Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Член од
30 декември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
142
Немате ли нешто попаметно да напишете:tapp:
Па ако Гоца пуштеше 1000 полицајци протестантите ќе го искористеа тоа медиумски да се прикажат
како жртви.
Тоа требаше да направи? Да им ја потврди приказната дека полицијата е ваква ,таква...
По кого плукате луѓе????.
Е не бе требаше ние коа протестиравме 300 деца да пуштат 1000 желки за сега они коа беа "1500" талибанци да нема полиција????
Е ради ваквиве ко тебе што да биде мирно да нема нереди да нема тепање ни отиде државава!!!
Не те боли кога ги споредуваш двата протести????
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
A шо? Треба да се плашиме да покажеме кој е главен во Македонија или ќе си го подрашириме уште малце шупакот?
За жал покажуваш ниско ниво на комуникација, како прво, а како второ со логика и со рационалност многу повеке ке постигнеме наместо со чукање во гради на форум .
А како трето со плукање на МВР,министри итн покажувате дека не ги цените.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Кога сме веќе кај делот кај шо жени немале врска со оружје....

AJETI ZARIFE,
born on May 26, 1956, in the village of Depce, Presevo, and she lives in Tabanovce,
Kumanovo. She is a member of the terrorist group of the so-called NLA that operates in
Kumanovo-Lipkovo Region. She uses the pseudonym „Kocelji“.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Во овој момент немаме АПСОЛУТНО никаква причина да правиме непријатели од Бугарите.

Не ми се верува дека понекогаш можеме да бидеме бескрајно глупави...
што тресеш бе кој прави непријатели? ти доаѓа на плоштад во скопје и се заебава со нас, а бе таа камерата од глава ќе и ја удрев мене да ме прашаше. Татарка глупа. Утре кој не пројде од плоштад еве на.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Kој е тој од 2;30 од клипот на radapciger ? Што му беше поентата.
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
98
Поени од реакции
142
За жал покажуваш ниско ниво на комуникација, како прво, а како второ со логика и со рационалност многу повеке ке постигнеме наместо со чукање во гради на форум .
А како трето со плукање на МВР,министри итн покажувате дека не ги цените.
Која логика???ПРОТЕСТ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ НА УБИЦИТЕ????
Ниско ниво на комуникација????Требало денес у 2 саат да бидеш пред мавровка да ти го видам нивото на комуникација!!!
Како да ги цениме тепаат наши деца од другата страна на вардар несмее да се мрдне!
За 20 души да уапсат 800 специјалци за 10 000 исламисти 20 полицајци???
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.197
што тресеш бе кој прави непријатели? ти доаѓа на плоштад во скопје и се заебава со нас, а бе таа камерата од глава ќе и ја удрев мене да ме прашаше. Татарка глупа. Утре кој не пројде од плоштад еве на.
Не си многу бистар, ама ме мрзи да се расправам...
 
Член од
17 јули 2008
Мислења
436
Поени од реакции
273
Е не бе требаше ние коа протестиравме 300 деца да пуштат 1000 желки за сега они коа беа "1500" талибанци да нема полиција????
Е ради ваквиве ко тебе што да биде мирно да нема нереди да нема тепање ни отиде државава!!!
Не те боли кога ги споредуваш двата протести????
Дете ,јас цела 2001 живеев во место каде што беа најголемите пукотници.
Не ми филозофирај!
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
За жал покажуваш ниско ниво на комуникација, како прво, а како второ со логика и со рационалност многу повеке ке постигнеме наместо со чукање во гради на форум .
А како трето со плукање на МВР,министри итн покажувате дека не ги цените.
Кого бре да ценам новајлике? Тој шо ги штити убијците нарекувајќи ги борци за човекови права, а угнетувајќи не нас македонците? Кој е граѓанин од прв ред овде во Македонија?
Зошто кога протестираат македонци има уапсени протестанти за нарушување на ЈРМ и навреди, а коа протестира племето нема такви случаи? Кој кого работи у здрав мозок? За речникот и стил на изразување на форум, не сум ама баш ич должна да ти се правдам тебе.
 

Mjolnir

Духот на рамковниот договор
Член од
12 декември 2011
Мислења
1.967
Поени од реакции
1.867
Не си многу бистар, ама ме мрзи да се расправам...
океј бистре иди дружи се со татарите. Јас со некој што ме негира како народ нема никогаш да бидам пријател. Гнаси татарски.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom