Масакрот кај Смиљковско езеро | Осудените пуштени да се бранат од слобода

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.958
Епа живееш во заблуда. Јавна тајна е тоа кој е главниот организатор на терористичкиот напад.
Можеби не си бил тука последниве неколку години, па затоа не знаеш.
кој е?
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Епа живееш во заблуда. Јавна тајна е тоа кој е главниот организатор на терористичкиот напад.
Можеби не си бил тука последниве неколку години, па затоа не знаеш.
Пак си во заблуда ама ај


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
Фарса... А, баш за денешново рочиште беше најавено пуштањето на разговорите. Што убаво им се погодува вака нешто за да можат да одолговлекуваат до недоглед. Ама добро, има мал милион срања што одвлекуваат внимание од случајов, немаат гајле.

 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.607
Поени од реакции
26.114
Фарса... А, баш за денешново рочиште беше најавено пуштањето на разговорите. Што убаво им се погодува вака нешто за да можат да одолговлекуваат до недоглед. Ама добро, има мал милион срања што одвлекуваат внимание од случајов, немаат гајле.

Замисли си само....
А има тука на форумов луѓе кои тврдеа дека тие злосторници не се убијците и дека Трајко ги нарачал убиствата.... Дури го оправдуваа iq33 дека ги пуштил овие монструми од затвор.... за да "имало фер судење"...
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
Греота обвинетиве, па уште и лисиците од позади му ги ставале. Не знам за вас, ама мене и солза ми капна. :(

 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.092
Поени од реакции
15.953
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.958
Греота обвинетиве, па уште и лисиците од позади му ги ставале. Не знам за вас, ама мене и солза ми капна. :(

и мене исто, ама ја остаив да се тркала низ образ
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
6ти.
Имаше вчера нешто ново?
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
6ти.
Имаше вчера нешто ново?
Само ова. Сега ќе се чека 18ти... Ама како што пишува дека е неизвесно и за тогаш, којзнае до кога ќе се одолговлекува целата постапка.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.958
Боље би му било на Заев да заврши со ова до избори.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.960
Поени од реакции
17.757
Го читам текстов погоре и ми врие крвта иако поминаа скоро осум години но кога ќеми текне како Заев си поигра со судбината на родителити па еве сега и Мицковски порачал од Штип дека и тој не ги заборавал родителите и ќе им помегнел.Не знам само како татковците на децата се воздржуваат сите овие осум години да ги трпаат овие подли игри и разни приказни во врска со убиствата на нивните деца.Ако пред некоја година не знаеа во кого да пукаат и не знаеа кои се вистинските убијци барем сега знаат кој човек го направи тоа по втор пат и им нанесе уште поголема болка на родителите,браќата,сестрите на убиените деца дури и од исламистите кои го направија масакарот.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.155
Поени од реакции
25.638
Самиот факт што ќе се прави селекција значи дека ќе се забавува јавноста. Да е целта право, не би се ни слушале воопшто. Да е целта правда, би се слушале неселектирано и нередактирано на затворено рочиште.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom