Македонци во Германија

ausländer

Left the building
Член од
4 мај 2024
Мислења
367
Поени од реакции
457

@vouager Што мислиш, овие за кого ќе гласаат на избори? :)
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.159
Поени од реакции
6.569

@vouager Што мислиш, овие за кого ќе гласаат на избори? :)
Se znaj za kogo!
" Daj tri piva"
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.253
Поени од реакции
16.248

@vouager Што мислиш, овие за кого ќе гласаат на избори? :)
За тие со розеви сукњичиња.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.253
Поени од реакции
16.248
Кои се тие? Ко што знам сите партии овде подржуваат родови дрканици.
Па ако алудираш на тоа дека овие ќе гласаат за АФД, не сум баш најсигурен дека тие го поддржуваат тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom