Македонски филмови

Член од
3 мај 2014
Мислења
675
Поени од реакции
1.634
Екипо, дали може да се гледа онлајн или да се спушти документарецот "Avec l'amour" ?
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.576
Поени од реакции
4.149
500 денари во Југотон или книжарницата Култура на плоштад. Ко воли, нек изволи. 20180716_120747.jpg
 
Член од
31 март 2013
Мислења
296
Поени од реакции
175
500 денари во Југотон или книжарницата Култура на плоштад. Ко воли, нек изволи. Прегледај го приврзокот 194059
јас го барав во Битола го нема, можеби ќе го нарачам по некој ама искрено многу е 500 ден. Прво филмот не е некој wow, нема никаква важна награда добиено а не па Оскар за да е толку пари. Ниту режисерот ниту нешто друго би додало вредност
 
Член од
26 август 2008
Мислења
131
Поени од реакции
23
Дечки, Златна Петорка за гледање на нет (торент, онлајн)?

Поздрав
 
Член од
31 март 2013
Мислења
296
Поени од реакции
175
500 денари во Југотон или книжарницата Култура на плоштад. Ко воли, нек изволи. Прегледај го приврзокот 194059
@Shawn Spencer Биди хуман и сподели го сите нас на Tracker mk, на мој предлог од тимот ветија дека ќе бидиш стимулиран како и сите останатите кој ќе постават долгометражен македонски игран филм кој е поставен во побарувања со поголем upload и голем бонус.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.125
Поени од реакции
22.164
Дали сте нормални кому зборите и што кажувате да направи?
 
На врв Bottom