Македонски Идол

Статус
Затворена за нови мислења.

Eddard Stark

Lord Snow
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.540
Па со кој памет се пишува таков статус на фејсбук :tapp:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Ме разочара Виктор со тоа што го пишал. Убаво му кажаа, не е публиката се. Не треба само на неа да се вади, зошто публиката е како под дрога, не поминуваат кај нив советите од жирито.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
а што статус пишал Виктор дали некој знае?
дај некој нека цитира тука што напишал Виктор на фејсбук и зошто Тони толку го критикуваше...го утепа еј :)
Цитат тешко,а ам грубо дека секој гала жирито го критикувало за нешто различно.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
1.145
Поени од реакции
893
Виктор го плукал жирито.
Ако некој го има целиот статус со коментари нека го стави.
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.151
Поени од реакции
5.915
Многу fucked up гала вечер до сега... :icon_eek:

Иначе изведбата на Виктор - :cuc:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.543
Поени од реакции
14.677
сам себе утепал виктор
ко овие да незнаат што е тоа фејсбук или пак нема некој кој нема да ги извести
:nesvest:
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Ме разочара Виктор... изгледа му удри во глава пиштењето од девојчињата и сите тие мечиња...другиве идоли се некако по-скромни и по-свои за разлика од него. Како и да е стојам на тоа дека Билјана треба да го напушти Идолот - најслаба е.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Еве ви го статусот

По толку сменати стилови требало да сменам стил, по толку сценични облеки требало облеката да ми е поценична, по толку сигурен настап ми говорат за дисхармонија, хахаха...

и плус

Ја гледав снимката ме изнервираа пак не ми го снимија скокањето...А правам нешто палаво тие или ја снимаат публиката или бендот

Инаку браво Викторе така им треба на тројцава т.н Жири. Стварно претераа со некои фалења према некој што не заслужува, а критикуваат за некои баналности. Инаку да нема забуни фаворити ми се Иван и Јана
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Многу е подобра Билјана во дуетот. А Виктор убаво испеа.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.541
Поени од реакции
14.279
Првиот статус:

Po tolku smenati stilovi....trebalo da smenam stil... po tolku sceni4ni obleki....trebalo oblekata da mi e po sceni4na...po tolku siguren nastap...mi govorat za disharmonija....hahaha..... KAKO I DA E...VI BLAGODARAM NA SITE STO POVTORNO ME PODDRZAVTE....PO4IT ZA MOJOT CIMER....NA SITE KE NI NEDOSTIGA.....IAKO...NON STOP KE BIDI SO NAS.....DOBRA NOKJ EVERYONE :D
И другиот за кој му замерија:

LEEEEE.....KE SI KASNAM OD...POZADINATA....NE DOJDOA DA ME SNIMAAT ZA KIKO....NE DADOV IZJAVA....A NA TEL. BEV NEDOSTAPEN......EKSIK
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Колку што е кривец Виктор толку и не е.
Стварно жириво претера со тоа фалењето на Кико па и на Билјана кои реалнно и не заслужија толку фалење. Имаше и некои други глупости од нив, ама и на Виктор не му требаше ова. Ќе биде интересно деновиве да се гледа Ексклузив :)
 

Apash

Od kol na kol, kolot vo gazot!
Член од
10 март 2007
Мислења
567
Поени од реакции
15
па Виктор си остана на ставот и реално јас ке го поддржам , нормално е да се има свое мислење за некои работи. И мене ми се лоши од тоа преголемо его на жирито , па и уште муабети од типот ...знаеш дека ние те пикнавме во финале.... агоганција до максимум , дискредитирање со двојни стандарди. Единствени што треба да се спуштат на земја се членовите на жирито.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Заеби тоа Брилијантин доаѓа:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom