Apash
Поени од реакции
15

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Еј брат јас не знаев за ова, ама и онака изгледа не ќе можев да дојдам со ова обврски на факултет и така, а баш ќе беше добро да се види ова ама ок тоа е ќе се чека наредна прилика. Фала ти за прикажаното гостопримство. Поздрав
    Еј здраво брат, јас не знав дека ќе одиш на натпреваров ЦСКА - РОМА, па како и што пишав во фан клубот на Рома така и овде ќе ти пожелам најпрвен Среќен пат и Убаво да си поминеш и да ни се вратиш се победа. Очекувам тука да ни го споделиш ова искуство и да ни пренесеш нешто за навивачите на Рома ( сега за ова не знам како ќе бидат таму условите. можеби тропам само глупости ). Како и да е Поздрав и се најдобро во Софија.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom