Македонска фудбалска репрезентација

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Голманов ја има пуштено 7+ и се радува во себе кога прима голови :)
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.008
Поени од реакции
7.720
како сме му зеле бод на овие..кој знај
поо машина еј..алав да им е се гледа дека играт од срце и од душа за својата замја...
а она дрвото пак хасани не ја дава топката..трансфер сака да напрај :tapp:
бабунски и спировски мрднаја нешто..друго се е еби ветар
па столе е 5 пати подобар од овај гачевски
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Добро ај сеа немора да плукаме одма 16 утакмици фалење и сеа губиме 100 - 1 и одма ке ругаме , не им е денот на дечките и тоа е тоа , одбраната е катастрофа највеќе средината е топ додека да се дојде до гол , а кога ке се дојде пред шеснаесетник се без идеа каде да подадат
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
6.008
Поени од реакции
7.720
мизеријата продолжува
колку се само паметни овие данциве..знат од кај иди најголемата опасност...бабунски не го остаја да мрдни нон стоп чоек на него и само фаули на него
 
Член од
3 ноември 2007
Мислења
189
Поени од реакции
58
Идиотииииииииииииииииииии
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
2.713
Поени од реакции
2.599
sega i petmina igraci da vlezat vo nasiot tim, nema izgleda da se napravi nesto poveke..
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Првите 5 гола виновник голманот, 6 одбраната,,,,,
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Добри се бе имаат игра нашиве... :icon_lol:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.870
Поени од реакции
7.268
ФАЗЉЉЉЉЉЉИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ !!!!!!!!:love::love::love:
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.551
Зашто не игра оној Трајковски ? Ма дај зар уште ке дискутирам за бедотииве мислев се заебавате оно стварно 6 гола примиле :tapp:
 

theMac3donian

Мак3донецот
Член од
5 февруари 2007
Мислења
3.690
Поени од реакции
259
Хахха акција и пол. :) Браво.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom