Македонска фудбалска репрезентација

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Ех и ти што си . Рекоа бомба и одма Фазли бил :D
ахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахах

иначе барем до 3-2 да доеме па да биде интересно второ пол .
а бабунски се курчи ке се тепа со татко му е дојден :D
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Одбраната е нек си е.а мајката....
--- надополнето: 5 јуни 2012 во 15:05 ---
Е сега влезе Фљамур сега ке и е.а мајката на Данците ....
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.815
Поени од реакции
15.920
Eдна топка еј.. една топка не фати како што треба или пак не ја одби.:гомце:
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Да ти ебам голмано
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
слабо подават на тријаголник :D
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
Каде ,,брани,, овој Гачевски???
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ДЕСНО ДЕСНООО АЛООО 4 ДОБРО ДОБРО хахахахаххахаа
 

Tiveriopol

Струмичанец
Член од
23 декември 2007
Мислења
1.193
Поени од реакции
937
еваааааа.............
 

Kajgana Shop

На врв Bottom