Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
16 октомври 2007
Мислења
59
Поени од реакции
1
EEJ 100% idam na sever ke bide mn gusto bidejki nova tribina znaete kako e a spancite prd gradski ke gi stavime u park na TV neka gledaat ahahah....javi se SEVER hahha mn ke bide jako samo kolku ke se kartite??
P.S izvinete za latinicata nekje da mi se smeni fontot u makedonska podrska :D
 

/gone/87

+++FOR CLEAN SKOPJE+++
Член од
30 март 2009
Мислења
1.769
Поени од реакции
119
Стадионот ке биде полн, ке има од цела Македонија... Поздрав ЧКЕМБАРИ БИТОЛА!!! Бес плашење не правиме глупости..:pos2::pos2:
дали да се смеам или да плачам:toe:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Океј се гледаме на билетара.:salut:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
EEJ 100% idam na sever ke bide mn gusto bidejki nova tribina znaete kako e a spancite prd gradski ke gi stavime u park na TV neka gledaat ahahah....javi se SEVER hahha mn ke bide jako samo kolku ke se kartite??
P.S izvinete za latinicata nekje da mi se smeni fontot u makedonska podrska :D
картите

200 денари на север и југ
100 денари запад и исток (или ако дојдат шпамци исток за нив ќе биде)

дали да се смеам или да плачам:toe:
јас пунав од смеење :smir: рекол не се плашете :pos2: треба вие да се плашите да не си идете за битола по вардар :pos2::pos2:
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
Малце се изнервирав кога прочитав што глупости трескате... абе испотепајте се меѓусебе, барем на раат да глеаме фудбал од вас... упм да ви се мочам во навивачките групи, никогаш нема да бидете сложни. Инаку ти над мене ептен ме насмеа... на пријателски меч ќе доаѓале шпански навивачи :pos: Тие прашање дали ќе дојдеа на квалификациски меч, а не на пријателски :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Малце се изнервирав кога прочитав што глупости трескате... абе испотепајте се меѓусебе, барем на раат да глеаме фудбал од вас... упм да ви се мочам во навивачките групи, никогаш нема да бидете сложни. Инаку ти над мене ептен ме насмеа... на пријателски меч ќе доаѓале шпански навивачи :pos: Тие прашање дали ќе дојдеа на квалификациски меч, а не на пријателски :pos:

зошто да не доаѓаат бе не ти се тие мак фан :smir:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170
Ќе има на картите број на седиште или кој каде си фати место?
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.982
Поени од реакции
5.594
абе на сите карти има али дива лига е кај нас...кој каде седне е работава или приближно биди до определеното место...
Па не верувам дека ќе биде баш дива лига... сите мислеа така и за салата БТ но речиси сите си седат на местата кои им ги пишува на билетите... полека стекнуваме некоја навивачка култура :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Па не верувам дека ќе биде баш дива лига... сите мислеа така и за салата БТ но речиси сите си седат на местата кои им ги пишува на билетите... полека стекнуваме некоја навивачка култура :)
да да за во БТ скоро сите седат на седиштето кое им е напишано на билетот но не верувам дека така ќе биде и на Филип 2 зошто сите се пикаат кај средината..треба да има одредена цена на билет во кој блок си зошто ако седиш на крај од трибината исто ти е како на исток или запад да седиш :nesum:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Па не верувам дека ќе биде баш дива лига... сите мислеа така и за салата БТ но речиси сите си седат на местата кои им ги пишува на билетите... полека стекнуваме некоја навивачка култура :)
картите
јас пунав од смеење :smir: рекол не се плашете :pos2: треба вие да се плашите да не си идете за битола по вардар :pos2::pos2:

Ова ти се вика навивачка култура????
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom