Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.

katalonec5

Mes que un club
Член од
8 декември 2008
Мислења
1.020
Поени од реакции
121
Идам и тоа на раце до стадион ќе одам ако треба, сигурно нема во најдобар состав да дојдат, ама ипак ШПАНИЈА си е ШПАНИЈА - европски прваци. А и очекувам неколку каталонци да дојдат:vozbud::vozbud::vozbud:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Ајдеееее :) :) Конечно и официјално е :) :) Без разлика колку е карта, идемеееееее !!! ТОРЕС & ЧАБИ ИН ПЛЕЈ !!!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Здравје до август.. обавезно одам ќе има доста публика осеќам.. :vozbud:
Инаку нема да изгубиме не се секирајте:wink:
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Само ЦЕСК да дојде а зошто да недојдат и комплетни ако се игра во почетокот на август уште не е почнато ни едно првенство па можно е да дојдат и со повеќе ѕвезди да не израдуваат
инаку одам обавезно вакво нешто не смее да се пропушти да гостува европскиот шампион во Македонија немозжам да поверувам
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ехеее, до август уште колку време има. Ништо чудно да испадне дека се обиделе да договорат меч, ама не наишле на разумевање, и фино - лепо, нов соперник да биде... Малта?
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Ќе дојдам ако дојде Касиљас, омилен голман ми е:back:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Во што се кладиме дека пола од ѕвездиве ќе бидат „повредени“? :)
Нека бидат "повредени", мене ми е доволно да ги видам Санти Казорла, Жерард Пике, Гуиза, Капдевиља, Алваро Арбелоа, Бојан, Бускетс, Алберт Риера, Мануел Мата, Маркос Сена, Љоренте и тн. Иако мислам дека повеќето ѕвезди ќе играат.
Скоро секој играч од горенаведените вреди повеќе од нашиот цел тим.
Супер супер, после нека рече некој нешто лошо за Харалампие :)
Голем кур напраил, ако мисле со тоа да ни ги замачкува очите, се заебал. Се живо да му умре, крв селска му ебам!:angry3::angry3:
Татко ти е педер.
 
H

HITCH

Гостин
:eek:lee::eek:lee::bravo::cheeky1::oeoeoe::oeoeoe:


ПРЕСРЕЌНА СУМ!!!!!!
Типувам нерешено
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.895
Поени од реакции
717
Типувам дека ке не згазат(ок нема да не згазат ке ни дадат 3 гола со 3 состав)и ке им ја остават на нашите да си шутираат по терен.Ептен песимист сум станал за Фудбалска репрезентација после поразот од Исланд јас некаде на форумов кажав дека додека не тепаме репрезентација од топ 10 мене не ме интересира исходот од резултатите.:oeoeoe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Абе се ова е добро, ама како да пробува копиљот Хари со закажанава пријателска да се извлече некако. Мене на тоа ми мириса. Инаку ќе биде топ атмосфера, само нека дојде август :)
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Инаку за победник мислам дека тоа ќе бидеме ние или најмалку нерешено, нема Шпанциве сигурно да играат со нас како да се на некое светско или европско првенство

оф топик
п.с да игравме со Италија од денес до август не ќе можев да спијам:vozbud::pipi:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Ке ги згазиме,што ако се европски прваци,ние сега ке идеме на светско и ке станеме светски првации...
Ахх луци разбуди се...
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.504
Поени од реакции
6.135
:pos2::pos2::pos2: да не очекувате да победиме и круната европски првак да ни ја предадат?:pos2::pos2::pos2:што направил хари?ја довел шпанија!незнам што толку еуфорија.ни иделе и англија,холандија....и никому ништо(иако шпанија е европски првак)за англија навивам ама ако избирам која репрезентетација сакам да дојде во скопје апсолутно тоа е БРАЗИЛ :vozbud: :toe:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
:pos2::pos2::pos2: да не очекувате да победиме и круната европски првак да ни ја предадат?:pos2::pos2::pos2:што направил хари?ја довел шпанија!незнам што толку еуфорија.ни иделе и англија,холандија....и никому ништо(иако шпанија е европски првак)за англија навивам ама ако избирам која репрезентетација сакам да дојде во скопје апсолутно тоа е БРАЗИЛ :vozbud: :toe:
За Бразил се согласувам,али верувај дека моментално Шпанците играат најубав фудбал за око.Ако ја гледаше на Европското па и после тоа пријателската со Англија ке ти биде све јасно.
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Аууу,убавини,пун Градски,башка северна ќе се отвори,очекувам победа или нерешено.:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom