Македонија VS Шпанија

Тип

  • Македонија победник

    Гласови: 207 43,7%
  • Шпанија победник

    Гласови: 138 29,1%
  • Нерешено

    Гласови: 129 27,2%

  • Вкупно гласачи
    474
Статус
Затворена за нови мислења.

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
A kartite od koga ke pocnat da se prodavaat.
A za vremeto ako saka neka bide i 5 saatot sabajle sekako idam.Em i 500 denari e zadovolitelna cena.
 

bongo

ЛИВЕРПУЛ
Член од
14 октомври 2008
Мислења
87
Поени од реакции
8
Треба да бидеме оптимисти иако ни доаѓа првата фудбалска сила на светот можеби ќе ги изненадеме,вреди да се биде таму да се видат тие големи ѕвезди.
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
тоа бимот ли???? па тоа ке биде коа ке се изградат запад и исток ај сеа...
епа сега сеуште е во изградба стадионот и ако ти стават такво нешто утре пак ќе треба да го тргаат и насекое така
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567

хаха сликиве богами одлично , прекрасно изгледаат но како ќе искочи стадионот на крај ќе видиме....сеа важно да биде готова трибината за со Шпанија... како незнам ... ќе сепопотат малку повеќе работници ваљда.... ако сакаат да видат Шпанска веле сила на Градски Филип 2ри:smir:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
ајде само нека биде готова трибинава за со шпанија и супер ке биде:vozbud::vozbud:лудила:vozbud:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Ја помислив денес играме, кој ли ќе чека до Август ...
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Колко ќе биде влезот!?
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Колко ќе биде влезот!?
500 ден. ме чуди ова ама така кажаа на тв за да се покријат трошоците за Шпанија требало картите по 800 да бидат ама ќе биле по 500 тие 300 ден ќе ги плаќале спонзорите :helou:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
500 ден. ме чуди ова ама така кажаа на тв за да се покријат трошоците за Шпанија требало картите по 800 да бидат ама ќе биле по 500 тие 300 ден ќе ги плаќале спонзорите :helou:
????
Нема шанси.

За Англија беа 1000 денари, а за Шпанија европскиот шампион јас очекувам цена од 1200-1500 за јужна и северна. Тоа е просечна цена отприлика.

Не верувам да е поевтино. Ако е 500 денари ќе има тепачка за карти. Ма нема шанси, ова само лажни информации.
А веројатно картите ќе ги има во продажба 10тина дена порано, како и секогаш :toe:

Јас и сестра ми нормално одиме :pipi:
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
????
Нема шанси.

За Англија беа 1000 денари, а за Шпанија европскиот шампион јас очекувам цена од 1200-1500 за јужна и северна. Тоа е просечна цена отприлика.

Не верувам да е поевтино. Ако е 500 денари ќе има тепачка за карти. Ма нема шанси, ова само лажни информации.
А веројатно картите ќе ги има во продажба 10тина дена порано, како и секогаш :toe:

Јас и сестра ми нормално одиме :pipi:
треба да ти се верува

се отвора северна трибина, ни гостува европскиот шампион
а стадионот треба да се наполни така да 500 денари е реална цена

а информацијата од пио е точна пресметките се 800, ама ќе има и спонзори така да ќе дојдат до 500
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
треба да ти се верува

се отвора северна трибина, ни гостува европскиот шампион
а стадионот треба да се наполни така да 500 денари е реална цена

а информацијата од пио е точна пресметките се 800, ама ќе има и спонзори така да ќе дојдат до 500
Ајде да видиме дај боже да е така иако не ми се верува.

И по 1200 да е јас мислам дека ќе се наполни целиот стадион.

Така да останува да видам проверена информација од ФФМ за цена на карти, вајда деновиве ќе има.

Инаку ќе почне во 22 часот, не знам дали некој запишал. За и шпанците да не гледаат во редовен термин :)
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Мислам дека и со оваа трибина ќе биде претесна да ги прими сите што сакаат да идат Македонија-Шпанија за жал ќе се полни два пати годишно али добро е да имаме убав стадион.И 2000 да биде идам вакво нешто не се пропушта Рамос,Касиљас,Торес,Чави,Чаби алонсо,Фабрегас сите на едно место па да не се иде?Тој ден сум на стадион секако напред наши
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom