Македонија - Словенија [27.01.2012 - 15:15 ч.]

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не знаев кај да напишам па овде ќе го ставам:

Гоце Делчев: Јас го разбирам светот како тераса на која момчето треба да излезе.:pos:

После денешнава победа над Словенија, мислам, т.е убедена сум дека поразот од Данска нема никогаш да го преболам. :facepalm:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.349
Поени од реакции
10.715
^ А ако ги тепаме на ОИ во 1/2 финале? :D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
^ А ако ги тепаме на ОИ во 1/2 финале? :D
Никогаш, значи никогаш. :D Еднаш кога ќе се скрши нешто, после не се лепи, не ти кажале тоа како мал? :icon_lol:

Ако ги тепаме, наместо 3 дена, ќе славам 7 дена и ќе си го прогласам денот за празник на Crazy in Love, да не речам слава.

Ама пак нема шанси да го преболам тој пораз....:facepalm:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.349
Поени од реакции
10.715
Никогаш, значи никогаш. :D Еднаш кога ќе се скрши нешто, после не се лепи, не ти кажале тоа како мал? :icon_lol:

Ако ги тепаме, наместо 3 дена, ќе славам 7 дена и ќе си го прогласам денот за празник на Crazy in Love, да не речам слава.

Ама пак нема шанси да го преболам тој пораз....:facepalm:
1. Па обично не сум кршел ништо.....сепак ако се скрши бараш ново подобро да те утеши ( иако ќе ја нема сентименталната вредност)
2. Ќе тепаме и ќе го прогласиш ама после рачунај цел форум идиме на слава. (y) Ќе спремиш баклава ова она :D
3.После нешто за никот сакам да те прашам.....не ми е јасно нешто :coffee:
 
Член од
9 ноември 2009
Мислења
325
Поени од реакции
56
Да не знае некој кога ја има реприза Македонија Словенија пошто не ја гледав
--- надополнето: 27 јануари 2012 во 23:22 ---
Да не знае некој кога ја има реприза Македонија Словенија пошто не ја гледав
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Абе која беше таа лепотицата што ја прикажаа 2-3 пати
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.474
Поени од реакции
28.725
Абе искоментирала оваа Билјана Секуловска нешто или Јанко на празно зборува?
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.616
Не знаев кај да напишам па овде ќе го ставам:

Гоце Делчев: Јас го разбирам светот како тераса на која момчето треба да излезе.:pos:

После денешнава победа над Словенија, мислам, т.е убедена сум дека поразот од Данска нема никогаш да го преболам. :facepalm:
А ако ако дојди да играме со нив квалификациски што велиш да ги тепаме среде данска и ако изгубат и од унгарија не успеат да се квалификуваат на ОИ иако играат турнир дома :pos:
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Абе искоментирала оваа Билјана Секуловска нешто или Јанко на празно зборува?
Има локумна во Вест и пак со тоа нејзиното, еуфорија, патриоти бла бла бла. Клатиглава една што би рекол Љубе:pos: нема потреба на такви ликови како неа да и се дава внимание, штом до сега не и се наежила кожа кога победува Македонија и не ја фатила пред инфарктна состојба џабе е се, старо магаре на нови трикови не се учи:D
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Да не знае некој кога ја има реприза Македонија Словенија пошто не ја гледав
--- надополнето: 27 јануари 2012 во 23:22 ---
Да не знае некој кога ја има реприза Македонија Словенија пошто не ја гледав
Ќе го има целиот натпревар на јутуб за ден-два
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Уште еднаш покажавме оти со малку повеке спортска срека можевме до полуфинале но и со овај резултат јас сум презадоволен и пресрекен, пред 1 година некој ако ни речеше оти на европското првенство во кошарка ке завршиме четврти а после тоа и на ракометното петти сите ке го направевме будала, ги заслужуваат сите честитки овие момци кои непоштедно се бореа во минативе 12 дена и на крајот оставија зад себе велесили како франција,германија,шведска,русија
Дали добро го слушнав Ников оти ждрепката за баражот на светско ке биде утре во 18 часот, и оти ние ке сме носители??
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.835
Поени од реакции
14.196
Уште еднаш покажавме оти со малку повеке спортска срека можевме до полуфинале но и со овај резултат јас сум презадоволен и пресрекен, пред 1 година некој ако ни речеше оти на европското првенство во кошарка ке завршиме четврти а после тоа и на ракометното петти сите ке го направевме будала, ги заслужуваат сите честитки овие момци кои непоштедно се бореа во минативе 12 дена и на крајот оставија зад себе велесили како франција,германија,шведска,русија
Дали добро го слушнав Ников оти ждрепката за баражот на светско ке биде утре во 18 часот, и оти ние ке сме носители??
Да утре е ждрепката и ние сме фаворити т.е во прв шешир сме :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom