Македонија - Доминиканска Република | Квалификации за ОИ, Лондон - 1/4 финале [петок 23:30 ч.]

Статус
Затворена за нови мислења.

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.604
Поени од реакции
21.060
Доказ дека четвртото место беше чиста среќа.
Доказ дека постојат суштества кои знаат да пишуваат а се без мозок! Одјеби човече, не сега!
 
M

MrzaRules

Гостин
Не ми се верува каква предност пропуштивме :place:
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
601
Поени од реакции
442
Колку ми е криво......ми се плаче....секој друг коментар е излишен, кој е крив, кој не е...сеедно.:(
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.442
Поени од реакции
15.200
Колку што са криви судиете толку смо и ние како може 20 разлика да прокоцкамо?А за тренерот што да се каже изгубен у простор,не знае кога да викне тајм аут,нема разервна варијанта у ситуација кога ни е прочитана играта, не гледа дека гечески не може да игра дека е пре спор за оваа игра.Штета за оваа генерација пропушти златна шанса,сега очекувам да се јават гомнојадците,кои го критикуваа пречекот на ракометарите и кошаркарите.
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.249
Да не играше Антиќ во одбрана како што играше 1ва половина, досега Гомникана ќе водеа 30 разлика. Доста се правите слепи, се кошаркарите/селектор ви се криви.
Па кој друг ке биде крив, сигурно не сум јас од дома!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.630
Поени од реакции
4.477
Абе у пичку матер нека одат сите почнувајќи од Лазовски! Па зошто бе, за кој кур го земаше Николовски во тимот бе, за на клупа да седи?!?! 20 разлика да прокоцкаш треба дебил да си. Па да ги оставеше кошаркарите сами да играат немаше ова да се случи! Да ти ебам македончето глупо. 3 историски шанси за Олимпијада така ги прокоцкавме. Сега и никогаш повеќе :facepalm:
 
Член од
1 февруари 2012
Мислења
3.670
Поени од реакции
4.202
Kaква златна предност изгубивме,па зарем толку сме.....ајт у пм неам коментар ми се иде у некoj ќош ми се плаче.
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
24
58 коша примени второ полувреме,епа ЛЕЛЕ ЛУЃЕ ШТО НАПРАВИВТЕ....
 
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
да ти се плукнам во глупиот тренер, труп:mad::mad::mad: 20 водиме, 13 водиме и на крај да изгубиме со 10:mad:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom