Македонија - Грција 18:00 05.09.2015

Статус
Затворена за нови мислења.

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.374
Поени од реакции
2.403
Овој Самарџиски е пи*ка у душа,да имаш 215 цм треба да владееш под кош,он како шах да игра ,се да му тииииииииииииит
 
Член од
8 септември 2014
Мислења
122
Поени од реакции
71
Дај бρе неκој неκа му сκρши ρаκа или нога на циρκузантот Ѓуρовсκи
 
B

Blade Torch

Гостин
Грев ме фати за жалниве коментатори на официјалниот пренос, Former Yugoslav Republic of Macedonia да кажеш преку 100 пати двајцата во саат и пол, не е лесно.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.810
А зошто Хендрикс, требало да земат некој од сиријциве, мора некој да знае подобро.
 

K.Warrior

Why So Serious?
Член од
25 јануари 2009
Мислења
414
Поени од реакции
646
Овој Хендрикс е Грчки шпиун,не е можно да е волку бескорисен.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.392
Поени од реакции
36.503
Овој Самарџиски е пи*ка у душа,да имаш 215 цм треба да владееш под кош,он како шах да игра ,се да му тииииииииииииит
Да беше само он висок два метра и нешто, ајде де. Ама скоро сите се толку високи.
 
B

Blade Torch

Гостин
Нашиве центри 1 на 1 под кош кога одат таков напор даваат, мислиш ако дадат кош автоматски победа ќе ни дадат, како на Хари Потер шо завршуваше утакмицата топчето со крилцата некој ако го фати. Маки.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom