Мадона

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Нема некој глас, но е голем работник, се труди а има направено и доста хумани работи.
Супер..:)
 
Член од
30 јануари 2023
Мислења
26
Поени од реакции
39
Топ 3 омилени од Мадона
 

Rolling Paper

Џокер Ноле
Член од
21 јануари 2023
Мислења
252
Поени од реакции
519

Мене оваа ми е омилена
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.457
Поени од реакции
40.331
ова е некст левел. Којзнае колку има убризгано ботокс, главата и е направена х2 од нормала.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom