Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

Чичко Кумплунг

деца на транзицијата
Член од
3 декември 2011
Мислења
4.194
Поени од реакции
4.400
Sto zapnale ovie fanovite na Real deka Callejon postignal regularen gol. Eve i od Madrid kazuvaat deka ofsajd bilo a i sinoka se vide toa samo ne mozam da najdam nekoja snimka od momentot

http://www.marca.com/2012/11/06/futbol/liga_campeones/1352235321.html
Ај види поубаво,види кај му е ногата на последниот играч на Дортмунд.Најмалце е во линија Каљехон со него...
 

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.476
Поени од реакции
22.078
Ај види поубаво,види кај му е ногата на последниот играч на Дортмунд.Најмалце е во линија Каљехон со него...
Аголот на сликава не е добар и неможе добро да се види. Треба од страна да гледаме. Можно е глата на напаѓачот да е повнатре него ногата од играчот, не знам. Ама од овој агол не може добро да се процени, ептем тесна ситуација е. Ама и асистентот како ќе види има 3 играчи пред него и не може 100% да до прoцени моментот на додавајне.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Ај види поубаво,види кај му е ногата на последниот играч на Дортмунд.Најмалце е во линија Каљехон со него...
Аго ги гледаме нозете, не е офсајд, ако го гледаме телото тогаш е ЧИСТ.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.020
Поени од реакции
22.927
Не знам зошто не почнат сите телевизии, да ја практикуваат онаа линија што ја ставаат при забавена снимка. Тогаш одма можеш да пресудиш имало офсајд или не. Вака нема шанси да видиш, затоа што нема прав агол.
 
А

Анноун

Гостин
хахах ,ја гледа ли некој емисијата на мтв ?
улета еден кроце кроце да му однесе нешто на водителот , и место гостинот да го зумираат, они баш си двете камери водителот го снимаа . овој го тегне отпозади да пружи рака ,Милковски напред гледа , мутав се прави. ахахаха , отиде се во преносот.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Пјатов. :facepalm:
Осеќам дека Торес ќе ги наполни вечерва украинцине.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom