Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.468
Поени од реакции
10.195
Браво за Дортмунд одлична игра. Шалке-Арсенал каква мутава утакмица еј Шалке далеку подобри од Арсенал а примија 2 глупи гола а заслужија да водат, Арсенал дошле да се бранат и на контри против Шалке да играат :confused:
Ја гледаш утакмицава? Освен глупиот посед што го имаа друго шо имаа Шалке ?
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.708
Поени од реакции
11.136
Леле дортмунд си газат. Вие мене :icon_mrgr:
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
Ја гледаш утакмицава? Освен глупиот посед што го имаа друго шо имаа Шалке ?
па добро цело време контролираа игра Шалке а Арсенал се бранат со цела екипа у своја половина мислиш против којзнае кој играат. Подобри беа Шалке али првиот гол падна поради грешка на тој од Шалке што си ја удри со глава наназад како и да е незаслужи Шалке да губи макс нерешено
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
За тие што немаат омилен натпревар вечерва еве еден линк http://88.80.11.29/54177/watch-champions-league-simulcast
Само Шалке - Арсенал и Реал - Дортмунд ги даваат...барем од 25 мин до крај на полувреме.

Не ми ја пушта.....црн екран...ај ќе пробам пак во второ. Како и да е, фала(y)
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
па добро цело време контролираа игра Шалке а Арсенал се бранат со цела екипа у своја половина мислиш против којзнае кој играат. Подобри беа Шалке али првиот гол падна поради грешка на тој од Шалке што си ја удри со глава наназад како и да е незаслужи Шалке да губи макс нерешено
Шалке контролира против Арсенал колку што Арсенал контролираше против Манчестер викендов. :D Шанса немаа Шалке, заслужиле минимум нерешено...
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Дај нека ја свртат Сити да биде интересно за второ место :D
 
R

Rigel Kent

Гостин
Само Шалке - Арсенал и Реал - Дортмунд ги даваат...барем од 25 мин до крај на полувреме.



Не ми ја пушта.....црн екран...ај ќе пробам пак во второ. Како и да е, фала(y)
Drugite ne gi davaat bidejki nema sto da se vidi :D inaku na site golovi ke se vklucat .
 

gade

Augustus
Член од
12 април 2008
Мислења
4.846
Поени од реакции
5.151
Ајде Сити одете на пеналче, ајде почнете со дајвање.
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
Добар линк за Реал-Дортмунд на СопКаст , по можност со англиски коментатор? Фала однапред
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Кој потег на Алегри... ве жалам вие што ја чекате у кладилница... :facepalm:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom