Лига на Шампиони 2012/2013

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 декември 2010
Мислења
10.184
Поени од реакции
10.971
"Брат ти" (дека смакзер и тој ко тебе) коментираше прв за ЛФЦ, се најдов онлајн...па да влезам во муабет. Не сум само јас што реагирав...имаш уште 4ца ако добро приметив. Не реков дека утд не е топ клуб, туку дека лесно ги заборавате вашите утепани сезони и се фаќате, како по обичај на "нас".

Муабетот го почна "твој" член. Не ја префрлај вината безврска. На крај, муабетот ќе биде..."еве го овој лузерашов, дојде овде да труе...!!" класично почнат и завршен од скамзер, нАли?! :X3:
не се нервирам само кога некој пробува да ги оспорува фактите, утепани вакви такви али секад се борат за титула ако не у лш у пл :)
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.563
Поени од реакции
6.254
Втор си што те "подсетувам". Не ви текнува или не сакате да ви текнува а мислите дека сите тука се оболени за сезоната (пред 5-6) кога утд од групи во ЛШ си отиде дома (значи 4то место).

Немој само контра реплика во стил "Ливерпул не ни стига до таму"....зошто нели, Ливерпул не е тема на муабет.
Можеш да спомнеш и дека во меѓувреме Јунајтед играше и 3 финалиња во ЛШ.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.297
Поени од реакции
85.077
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
не се нервирам само кога некој пробува да ги оспорува фактите, утепани вакви такви али секад се борат за титула ако не у лш у пл :)
Кој рече дека се утепани? Сите изреагираа на исто ниво на кое што беше пишан и првиот пост :)
--- надополнето: 6 ноември 2012 во 20:35 ---
Можеш да спомнеш и дека во меѓувреме Јунајтед играше и 3 финалиња во ЛШ.
Муабетот се водеше во сосема спротивна насока. Ете ти спомна, еве и јас ќе спомнам, играше 3 финалиња а доби 1.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.800
Некој со стримови од балкан арена спорт или како и да се викаше тоа?

Џам беа минатиот пат..
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Озбилно, дајте асален стрим/спокаст за Реал-Дортмунд, по можносто со англиски коментатор, да ги разбирам :ROFLMAO:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.801
Поени од реакции
6.787
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom