Ливадари и ливадарки

Член од
17 септември 2022
Мислења
667
Поени од реакции
1.464
Vladeee zdravo.... proshtevaj ako neshto ti zgreshiv.... a sho prajme so Dzambazov? I go dal na kuckata svojto prezime... taj da ne e najblisku do livadar?

Screenshot_20240317_202059_Samsung Internet.jpg

 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.007
Поени од реакции
684
Игорче изгледа ја има ќарено со: Искам да те потискам.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.485
Поени од реакции
9.445
А оние па славни ливадарки кога даваат интервју, па кучето гушнато до нив :facepalm: Ги прашуваат нешто, тоа цвичи, цимолка, ништо не се слуша што кажува таа...
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.485
Поени од реакции
9.445
Треба посебна тема за оваа дроља-ливадарка да отвориме.

Значи сега сите мажи сме криви оти некој идиот си ја убил жената.

Прегледај го приврзокот 413614
Да и мене многу ми оди на живци оваа, не знам ни дали е вредно да ја коментираме. Ко на др женски такви ропаци да не им пишуваат. Културно брате златен игнор и блок, а не и пишал некој како си и му враќа на мајка ти како сум и што да прави сега човекот да и рече а добро извини што прашав убав ден пријатно. Се разбира дека ќе врати. И оваа ќе објавува и најчудно од се тоа е што има луѓе што ја сакаат, идол гледаат во неа, борец...

Да земам јас само тука што пораки имам, има Хоупи Хо инфлуенсер да бидам по мреживе само поради нив.

Бегај не ме нервирај со оваа вистина цела тема малку е за тешките глупости што ги прави.
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.007
Поени од реакции
684
Да и мене многу ми оди на живци оваа, не знам ни дали е вредно да ја коментираме. Ко на др женски такви ропаци да не им пишуваат. Културно брате златен игнор и блок, а не и пишал некој како си и му враќа на мајка ти како сум и што да прави сега човекот да и рече а добро извини што прашав убав ден пријатно. Се разбира дека ќе врати. И оваа ќе објавува и најчудно од се тоа е што има луѓе што ја сакаат, идол гледаат во неа, борец...

Да земам јас само тука што пораки имам, има Хоупи Хо инфлуенсер да бидам по мреживе само поради нив.

Бегај не ме нервирај со оваа вистина цела тема малку е за тешките глупости што ги прави.
Ливадаркава е Диспер, контра на Хоуп.

Фроска уште малце ќе и пишат, ко ќе з'дрлајт, никој нема да ја гледа. После тоа таа ќе мањачи.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.485
Поени од реакции
9.445
Ливадаркава е Диспер, контра на Хоуп.

Фроска уште малце ќе и пишат, ко ќе з'дрлајт, никој нема да ја гледа. После тоа таа ќе мањачи.
Па ете со деканот што е прашање дали постои не го допре дното? Ни ропаци изгледа не пишуваат веќе, па очајот интересни сценарија пишува. Таа да не објави нешто? Нема шанса. Да беше вистина одма слика, со деца со се ќе го ставеше.
 
Член од
13 април 2021
Мислења
3.215
Поени од реакции
10.749
Центар пажња, и очајна потреба за публицитет можеби? Не знам, не ја познавам лично и греота е да судам, ама таков впечаток остава.

Стварно не ги оправдувам мажите кои пишуваат се што не треба и не им доликува по приватни пораки, ама сега да земам и да објавувам константно што ми пишуваат некои неандерталци и да се правам најјака женска на планета, нема поента. Едноставно игнорирај, блокирај, и не прифаќај секого на социјални мрежи.
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.007
Поени од реакции
684
Па ете со деканот што е прашање дали постои не го допре дното? Ни ропаци изгледа не пишуваат веќе, па очајот интересни сценарија пишува. Таа да не објави нешто? Нема шанса. Да беше вистина одма слика, со деца со се ќе го ставеше.
Епа и ропаци нема да и пишуваат поќе. Таман ќе и биде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom