Легијата

Член од
18 август 2012
Мислења
31
Поени од реакции
6
Хахха фала ти многу јас пред недела дена ги слушам и добри се и текстовите и спотовите се :).Инаку кои ти се омилени,или сите ги сакаш :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.025
Поени од реакции
36.799
Хахха фала ти многу јас пред недела дена ги слушам и добри се и текстовите и спотовите се :).Инаку кои ти се омилени,или сите ги сакаш :D
Ронин не го слушај тој со врски е влезен у Легијата :D
Од доверливи извори кажа еден член тука а исто така не ги слушај само нив,земи истражувај и ќе видиш дека има подобри и поквалитетни рап работи.

Но сепак не ти велам да не ги слушаш Легија.
 
Член од
18 август 2012
Мислења
31
Поени од реакции
6
Абе јас не слушам само рап и други песни слушам,не ги слушам само легијата,ама од македонскиот рап они се онака најјаки :) инаку Ронин не го знам,Пистолеро Тонио Сан Џака и Брус ги знам :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
Хахха фала ти многу јас пред недела дена ги слушам и добри се и текстовите и спотовите се :).Инаку кои ти се омилени,или сите ги сакаш :D
Ја коа бев помал ги сакав, сеа можам да кажам комотно дека нешто и не ми се многу омилени. Иначе Блажеј и Страјк се врвот на екипава според мене, РНС може има рецитал све ама има други фалинки што го минусираат.
 

Towelie

теХАЦЕ
Член од
26 јуни 2011
Мислења
307
Поени од реакции
254
Хахха фала ти многу јас пред недела дена ги слушам и добри се и текстовите и спотовите се :).Инаку кои ти се омилени,или сите ги сакаш :D
Смртоносна комбинација, 3цата најдобри од Легијата. x)
 

ElderWizard!

Chosen One
Член од
2 октомври 2012
Мислења
15
Поени од реакции
4
НОВО!
--- надополнето: 3 октомври 2012 во 20:46 ---
Брат искрено Тони Зен го уби Тонио Сан со дис беков искрено...и јас пре би слушал Торпедо него Кој сум јас ама искрено така е.
5 збора имаше за Зен во песната директни, во глобала е за денешниот рап.Така да јас пак ќе речам Тонио со 5те збора го скина Зен.
 
Член од
24 јуни 2009
Мислења
310
Поени од реакции
124
НОВО!
--- надополнето: 3 октомври 2012 во 20:46 ---

5 збора имаше за Зен во песната директни, во глобала е за денешниот рап.Така да јас пак ќе речам Тонио со 5те збора го скина Зен.
Ова не е само рап. Ова е многу повеќе. Каква креативност....
 
Член од
19 јуни 2012
Мислења
404
Поени од реакции
417
кој го има албумот на тонио сан синтеза на меч и ум ?? да ми го пушти , оти нема кај да го купам, ФАЛА, многу ќе му бидам благодарен :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
4.346
Поени од реакции
3.754
"Ако можат куртони да праат кеш, зошто не би земал и јас од вас и ваш џеб"

-г. ЛД Пистолеро

Сега го сфаќате ли Слаткар драги мои Грин Аут бандити? Еве и Пеше си сфатил дека нема леб од љубов и дека е најголема глупост. Да видиме дали Тонио Сан ќе се свезти или ќе си продужи со неговиот детски мозок.
--- надополнето: 8 февруари 2013 во 16:34 ---
И го мразам фонтов :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom