Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
Наместо да им се заблагодари на граѓаните кои му ја дадоа поддршката, првата негова изјава е „Сите ќе ве стрелам“
Тој што си ја има мувата на капата нормално е да си исплаши од вакви изјави. Оти јас или сите други кои немале врска со крадењето сите овие години не си ја сфативме лично?
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
887
Поени од реакции
1.426
Тој што си ја има мувата на капата нормално е да си исплаши од вакви изјави. Оти јас или сите други кои немале врска со крадењето сите овие години не си ја сфативме лично?
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi, osven ako ne go cheshka ona fasistickoto so epten seriozno si go ima sfateno... recimo delot kade se izucuvaat otpadite na istorijata kako stalin hitler musolini bubajki nad knigite 24/7 dodeka bese student.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.886
Поени од реакции
14.377
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi.
Ааа, значи вие сте биле само фрапантно шокирани од неговата некултура. Не се научени вашите уши да трпат такви злобни и прости изјави. По штабовите ништо чудно и на латински да дискутирате.
 
Член од
18 јули 2018
Мислења
1.068
Поени од реакции
4.260
isfrustrirano prdle so 10 prosek (wow), fanatik, dojde da ima 2 pratenika iskoristuvajki gi nezadovolnite od dvete partii, pa se strcavte site vmroni da se nadevate deka ke napravite vladata so crnokoshulashov.
Доволно е што ви го поремети раатот на вас усиените комуњаро-вмрони, ајде сега одете да се потепате кој може повеќе учкарски курови да прими без да му потече солза. Ќе дојде и денот кога секој комуњаро-вморон (заедно со учкарите) ќе биде шиканиран и нема да може да се појави во јавност, после сите срања кои здружено му ги направивте на општествово.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Кога не ја знаете вистинската приказна за сегашниот состав на Левица и оној кој сега е минато, не коментирајте ве молам...
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi, osven ako ne go cheshka ona fasistickoto so epten seriozno si go ima sfateno delot kade se izucuvaat otpadite vo istorijata kako stalin hitler musolini bubajki nad knigite 24/7 dodeka bese student.
Океј. За тебе парламентарецот треба да има културен речник, одело, бела кошула, кравата. Мене ми е скурчено од такви одвратни лајненца и ми се свиѓа стилот на Апасиев. Не лижи газови и им плеска се во лице! ХардКор!

Вие таквите сте класични клиентелисти. За мене поголема дрскост е некој да уценува, да ветува работа, да рекетира, одколку да користи вулгарна метафора.
Преку куров од финоќа!

#ЕбамуИметоЕбаму
#ЈебемТиТаковНарод
#НекаПоминеДенотУтреЌеГиУбијам
#ЌеИДадамЕденБоксУФаца

;)
 
Последно уредено:

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi, osven ako ne go cheshka ona fasistickoto so epten seriozno si go ima sfateno... recimo delot kade se izucuvaat otpadite na istorijata kako stalin hitler musolini bubajki nad knigite 24/7 dodeka bese student.
Место фино лепо да заигра калашот, он со стрелање се заканува, фаШиСт!!!
 

Klin

Колце
Член од
6 јануари 2014
Мислења
4.397
Поени од реакции
7.847
isfrustrirano prdle so 10 prosek (wow), fanatik, dojde da ima 2 pratenika iskoristuvajki gi nezadovolnite od dvete partii, pa se strcavte site vmroni da se nadevate deka ke napravite vladata so crnokoshulashov.
Обобобооо шо стори, шо напиша :icon_lol:

Овој се надевам е провокотаор, срамоТа е ваков пристап на денешно време да имаш.
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
776
Поени од реакции
1.161
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi, osven ako ne go cheshka ona fasistickoto so epten seriozno si go ima sfateno... recimo delot kade se izucuvaat otpadite na istorijata kako stalin hitler musolini bubajki nad knigite 24/7 dodeka bese student.
А глупирањата на Фрчко? То го заборајвте? На Калајџиев? Честите изјави на оRлите дека ако не се оди по нивно че има војна? Да не заборајме во парламент дека шкондите за нозе се чешаат и Амди Бајрам прстот в нос ко го пикаше. Дека му недостасува смирение и аргументација (и дека е само обичен проф. по ПРАВО, не ни ниту ФИЛОЗОФ ниту ПОЛИТИКОЛОГ) то е така, ама од инает сега че го бранам, и покрај то шо не се сложувам со негојте погледи.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
bez razlika dali se osekas isplaseno ili ne, ne lici parlamentarec obrazovan profesor da se glupira so vakvi izjavi, osven ako ne go cheshka ona fasistickoto so epten seriozno si go ima sfateno... recimo delot kade se izucuvaat otpadite na istorijata kako stalin hitler musolini bubajki nad knigite 24/7 dodeka bese student.
За Тричкоски гнојон имаш нешто да кажиш или тој е од твоите?
 

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
887
Поени од реакции
1.426
А глупирањата на Фрчко? То го заборајвте? На Калајџиев? Честите изјави на оRлите дека ако не се оди по нивно че има војна? Да не заборајме во парламент дека шкондите за нозе се чешаат и Амди Бајрам прстот в нос ко го пикаше. Дека му недостасува смирение и аргументација (и дека е само обичен проф. по ПРАВО, не ни ниту ФИЛОЗОФ ниту ПОЛИТИКОЛОГ) то е така, ама од инает сега че го бранам, и покрај то шо не се сложувам со негојте погледи.
nivoto treba da celi kon povisoko, a ne da stagnira ili da se namaluva. toa shto mi kazuvas deka frcko zabeguval ne gi opravduva ispadite na apasiev
 

Kajgana Shop

На врв Bottom