Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
141
Поени од реакции
102
Abe ti najverojatno si 15god, koja zabava aman, ne mozesh nevistini ili pogresni informacii da objavuvash za nekogo,si pomislil deka na forumov citaat golem broj na luge i kako toa moze da se afektira vrz covek za kogo se pisuvaat rekla kazala muabeti ???
Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
Автоматски споено мислење:

Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
A ti izgleda si nekoj akter od pogore spomnative ili si epten blizok na niv pa ako znaes poveke kazi nesto. Toa sto kazav jas napomenav deka ili go zborat sto znaci gradot, poveke lica zborat, ili od medium, ili licno sum go videl, vo slucajot zapalena kola.
 
Последно уредено:
Член од
6 декември 2019
Мислења
13
Поени од реакции
16
Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
Автоматски споено мислење:


A ti izgleda si nekoj akter od pogore spomnative ili si epten blizok na niv pa ako znaes poveke kazi nesto. Toa sto kazav jas napomenav deka ili go zborat sto znaci gradot, poveke lica zborat, ili od medium, ili licno sum go videl, vo slucajot zapalena kola.

Често пати Код прават нарачани емисии, знаат да величат а и да спуштат некој. Во детонатор мислам беше коа од еден направија жртва. Не дека не се точни ама често по нарачка работат.
Автоматски споено мислење:

Шо разработувал принцот од Монако?
Кажи нешто повеќе ако знаеш за ова со нафтата.
Со окта мислам беше нешто или Лукоил не знам точно знам Сашо средуваше а овој шеф со уште некој другар, власници на 4 5 бензински
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
141
Поени од реакции
102
Често пати Код прават нарачани емисии, знаат да величат а и да спуштат некој. Во детонатор мислам беше коа од еден направија жртва. Не дека не се точни ама често по нарачка работат.
Автоматски споено мислење:Со окта мислам беше нешто или Лукоил не знам точно знам Сашо средуваше а овој шеф со уште некој другар, власници на 4 5 бензински
Dobro neka se i neticni, ja citirav informacii od emisijata i od toa sto znam. Pritoa ne spustiv nikoj, naprotiv. Ako ne da zboruvame za Boki 13 eve
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
3
IMG_20200402_152618.jpg
Автоматски споено мислење:

nesto poveke za momcive
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.214
Поени од реакции
4.217
FB_IMG_1585833883629.jpg
Дарко Кнеле и Александар Нинџа, сликата е некаде 2016 година. Џипот во позадина е на УБК, блиндиран, иначе истиот го има и на сликите на свадбата на Фантом.

Нинџа имал два блиндирани автомобили од УБК, значка и радио станица


"-Нинџа имаше џип со петти степен на блиндираност и автомобил со седми степен на блиндираност, и двата од УБК. Исто така поседуваше и значка од УБК, но и радио станица кое го покриваше реонот на СВР Скопје. Таа беше наштелувана да се слушаат разговорите, но не и да се враќа, откри обвинетиот Михаил Младеновски на денешното рочиште за 27 април."

FB_IMG_1585867762094.jpg FB_IMG_1585867768001.jpg
 
Последно уредено:
На врв Bottom