Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
488
Поени од реакции
508
Abe ti najverojatno si 15god, koja zabava aman, ne mozesh nevistini ili pogresni informacii da objavuvash za nekogo,si pomislil deka na forumov citaat golem broj na luge i kako toa moze da se afektira vrz covek za kogo se pisuvaat rekla kazala muabeti ???
Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
Автоматски споено мислење:

Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
A ti izgleda si nekoj akter od pogore spomnative ili si epten blizok na niv pa ako znaes poveke kazi nesto. Toa sto kazav jas napomenav deka ili go zborat sto znaci gradot, poveke lica zborat, ili od medium, ili licno sum go videl, vo slucajot zapalena kola.
 
Последно уредено:
Член од
6 декември 2019
Мислења
47
Поени од реакции
68
Koi nevistini, pisav toa sto sum videl a toa e deka kolata mu e zapalena i kazav sto kazaa na KOD. Procitaj pogore. Pritoa ne spustiv nikogo taka da ne ti drzi muabetot
Автоматски споено мислење:


A ti izgleda si nekoj akter od pogore spomnative ili si epten blizok na niv pa ako znaes poveke kazi nesto. Toa sto kazav jas napomenav deka ili go zborat sto znaci gradot, poveke lica zborat, ili od medium, ili licno sum go videl, vo slucajot zapalena kola.

Често пати Код прават нарачани емисии, знаат да величат а и да спуштат некој. Во детонатор мислам беше коа од еден направија жртва. Не дека не се точни ама често по нарачка работат.
Автоматски споено мислење:

Шо разработувал принцот од Монако?
Кажи нешто повеќе ако знаеш за ова со нафтата.
Со окта мислам беше нешто или Лукоил не знам точно знам Сашо средуваше а овој шеф со уште некој другар, власници на 4 5 бензински
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
488
Поени од реакции
508
Често пати Код прават нарачани емисии, знаат да величат а и да спуштат некој. Во детонатор мислам беше коа од еден направија жртва. Не дека не се точни ама често по нарачка работат.
Автоматски споено мислење:



Со окта мислам беше нешто или Лукоил не знам точно знам Сашо средуваше а овој шеф со уште некој другар, власници на 4 5 бензински
Dobro neka se i neticni, ja citirav informacii od emisijata i od toa sto znam. Pritoa ne spustiv nikoj, naprotiv. Ako ne da zboruvame za Boki 13 eve
 
Член од
25 декември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
4
IMG_20200402_152618.jpg
Автоматски споено мислење:

nesto poveke za momcive
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.856
FB_IMG_1585833883629.jpg
Дарко Кнеле и Александар Нинџа, сликата е некаде 2016 година. Џипот во позадина е на УБК, блиндиран, иначе истиот го има и на сликите на свадбата на Фантом.

Нинџа имал два блиндирани автомобили од УБК, значка и радио станица


"-Нинџа имаше џип со петти степен на блиндираност и автомобил со седми степен на блиндираност, и двата од УБК. Исто така поседуваше и значка од УБК, но и радио станица кое го покриваше реонот на СВР Скопје. Таа беше наштелувана да се слушаат разговорите, но не и да се враќа, откри обвинетиот Михаил Младеновски на денешното рочиште за 27 април."

FB_IMG_1585867762094.jpg FB_IMG_1585867768001.jpg
 
Последно уредено:
A

Al.pacino

Гостин
Novata zena na rade e aleksandra lazic od skopje aerodrom,
Isto taka pogore nekoj pisal deka stekli vleguva vo makedonija i gi naplatil parite od bebe sto e apsolutna nevistina. Poz do sle
U eden post dve vistini kontra na dve nevistini na crnorizec hrabar.
Jas sum mislel deka samo na filmovi vo amerika ima tipovi sto cel den pravat teorii na zagovor i prebaruvaat na internet za tugi zivoti ama greska sum bil... 90% od rabotite sto gi pisuva ili vrska nemaat ili se so pominat rok i gi znae celo skopje, a ovoj vcera se doselil i go otkriva svetot so zelba da bide mafijas, a e kodos.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.856
U eden post dve vistini kontra na dve nevistini na crnorizec hrabar.
Jas sum mislel deka samo na filmovi vo amerika ima tipovi sto cel den pravat teorii na zagovor i prebaruvaat na internet za tugi zivoti ama greska sum bil... 90% od rabotite sto gi pisuva ili vrska nemaat ili se so pominat rok i gi znae celo skopje, a ovoj vcera se doselil i go otkriva svetot so zelba da bide mafijas, a e kodos.
Види Пачино, ако ти е тешко на темава немораш да се мачиш :D
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.856
IMG_20200404_234157.png
Ова не знам колку е дискутабилно, првенствено уште вечерта по упадот во собрание раширија вест дека велешанецот Горан Ангелов Ќосето главниот на здружение Ќосето го удрил Заев, па се зборуваше дека билдаат лажна вест за да биде случајот потежок и дека столица го погодила. За ова дека е од Фантом единствено Буревесник напиша.

IMG_20200404_234226.png
И за ова не се дозна ништо конкретно, тогаш веднаш го искоментиравме тука.
 
Член од
2 декември 2019
Мислења
107
Поени од реакции
136
Прегледај го приврзокот 243031
Ова не знам колку е дискутабилно, првенствено уште вечерта по упадот во собрание раширија вест дека велешанецот Горан Ангелов Ќосето главниот на здружение Ќосето го удрил Заев, па се зборуваше дека билдаат лажна вест за да биде случајот потежок и дека столица го погодила. За ова дека е од Фантом единствено Буревесник напиша.

Прегледај го приврзокот 243032
И за ова не се дозна ништо конкретно, тогаш веднаш го искоментиравме тука.
Беа уапсени Тоте и Фантом заедно и беа за кратко пуштени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom