Кој и што најмногу ве нервира во животот ?

Член од
21 септември 2016
Мислења
831
Поени од реакции
1.135
Mi se cini deka imase slicna tema Sitnici sto ve nerviraat ili taka nesto...:cautious:
A ako se misli na karakteristiki na edna licnost najmnogu me nerviraat ograniceni umovi, licnosti koi osuduvaat bez da zapoznaat licno, negativni licnosti uvek spremni za fight koi samo se karaat ili se zalat, egoisti i licemeri!
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Mi se cini deka imase slicna tema Sitnici sto ve nerviraat ili taka nesto...:cautious:
A ako se misli na karakteristiki na edna licnost najmnogu me nerviraat ograniceni umovi, licnosti koi osuduvaat bez da zapoznaat licno, negativni licnosti uvek spremni za fight koi samo se karaat ili se zalat, egoisti i licemeri!
Оваа тема е за на пошироко секој да си каже што е сето она што го нервира и слободно да си се пожали.Слободни кажи си.
Јас патам поради тешки егоисти. Се чудам каде е правдата.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Да бе озбилен сум :D
Веројатно правосмукалката е од старите типови.
Мене многу ме нервираат луѓе кои многу бучат.Дома бар си имам спас,го пуштам Еминем до даска и не ги рецкам.
 
Член од
20 септември 2016
Мислења
475
Поени од реакции
732
Силно ме нервираат лигави луѓе и друштва и плескање (по наше шљапање) со усните додека јадеш(кај старите луѓе е оправдано поради недостиг на заби, овде не би замери во споредба со другите односно луѓето што имаат заби) . И неодговорност, себичност, шпиони, мразам македонска и општо политика, лоша хигиена и лошо воспитание, премногу ме нервира кога ке седнеме или ке се договориме некаде со друштво кога место добар интересен разговор сите се со телефони во рацете и молчат исто како да се родиле без уста...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Силно ме нервираат лигави луѓе и друштва и плескање (по наше шљапање) со усните додека јадеш(кај старите луѓе е оправдано поради недостиг на заби, овде не би замери во споредба со другите односно луѓето што имаат заби) . И неодговорност, себичност, шпиони, мразам македонска и општо политика, лоша хигиена и лошо воспитание, премногу ме нервира кога ке седнеме или ке се договориме некаде со друштво кога место добар интересен разговор сите се со телефони во рацете и молчат исто како да се родиле без уста...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Шкрипење,цврлање,тропање,сето тоа ми смета,ми ја ежи кожата,а кога им се жалам на тие што го прават тоа,добивам лути погледи упатени кон мене.Ми се вцрвенува кожата,а на нив не им е гајле.
 
D

dARK_ElementaL

Гостин
Ми оди на нерви
-луѓе што се мешаат у туѓи животи
- плачковци кои се плашат од успех. Наместо сами да си ја преземат контролата врз животот очекуваат од небо да им падне се па потоа ја колнат ,,судбината" или се тешат дека богот таков живот им дал :tapp:.
- егоисти
- кога некој без причина пцуе и вреѓа некого.
- религиска, национална, расна омраза.
- ми одат на нерви поголемиот дел од македонциве кои ептен претепуваат со патриотизмот па многу често трескаат глупости затоа што не биле едуцирани во врска со некои работи. :tapp:
- а најмногу (да не забораам) ме нервираат моите дома
.Ми се вцрвенува кожата,а на нив не им е гајле.
Ги боли к** што Мкд нема море:pos::pos::pos::pos::pos:
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Ми оди на нерви
-луѓе што се мешаат у туѓи животи
- плачковци кои се плашат од успех. Наместо сами да си ја преземат контролата врз животот очекуваат од небо да им падне се па потоа ја колнат ,,судбината" или се тешат дека богот таков живот им дал :tapp:.
- егоисти
- кога некој без причина пцуе и вреѓа некого.
- религиска, национална, расна омраза.
- ми одат на нерви поголемиот дел од македонциве кои ептен претепуваат со патриотизмот па многу често трескаат глупости затоа што не биле едуцирани во врска со некои работи. :tapp:
- а најмногу (да не забораам) ме нервираат моите дома

Ги боли к** што Мкд нема море:pos::pos::pos::pos::pos:
Точно ! :):pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom