TheStarOfKutles
Последна активност:
20 февруари 2018 во 15:13
Член од:
20 септември 2016
Мислења:
269
Допаѓања:
444
Поени од трофеи:
85
Пол:
Машко
Роденден:
17 февруари 2001 (Возраст: 17)

Сподели преку:

TheStarOfKutles

Машко, 17

Последна активност:
20 февруари 2018 во 15:13
  1. dace@mkd
   dace@mkd
   Гледав за ова на емисијата Бразди на Канал 5 шо ја даваат во недела. Прилично интересна работа, човекот што го покажаја имаше фарма во битолско и имаше преку 100 легла, за што користеше простор од само 2-300 квадрати. Се пофали дека вадел по 8-10 000 евра годишно, што е доста добра сума. А не верувам повеќе од двајца луѓе да се ангажирани.
   1. На TheStarOfKutles му/ѝ се допаѓа ова.
   2. TheStarOfKutles
    TheStarOfKutles
    so se mesas ti segade,kat nemas iskustvo?
    cenam go toa sto si se potrudil da kazes neso "pametno"
    10 октомври 2016
   3. dace@mkd
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  17 февруари 2001 (Возраст: 17)

  Потпис