Кој е најдобриот телефон според вас во моментов?

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Не ќе беше лошо камерата 8 мегапиксели да беше. :( Иначе другите опции му се супер, но камерата би требало подобра да ја направат.
Види ако сакаш добра (квалитетна) камера тогаш купи си дигитален апарат. :) Искрено не ме засега камерата и многу ретко сликам со неа, едноставно некогаш да ми се најде кога не го носам со мене апаратот.
--- надополнето: Nov 29, 2011 11:06 AM ---
Пробај расипи го!
Новиве кивни и ќе се скрши тачот :)

Многу зависи за кој модел, претежно тоа се случува на low end телефоните додека на high end моделите се користат многу квалитетни тач панели и прилично издржливи на удар или потисок.
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.115
Поени од реакции
1.370
Многу зависи за кој модел, претежно тоа се случува на low end телефоните додека на high end моделите се користат многу квалитетни тач панели и прилично издржливи на удар или потисок.

Да знам само што сеедно колку и да е квалитетен телефонот доволно е еднаш незгодно да падне и ќе направи голема штета, а со стариве нокии се мававме како деца и гајле немаа :)
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Да знам само што сеедно колку и да е квалитетен телефонот доволно е еднаш незгодно да падне и ќе направи голема штета, а со стариве нокии се мававме како деца и гајле немаа :)
А и нема што да се скрши, се им е механичко внатре. :pos: Се зезам, ама има трошка вистина.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Овој месец е искочен HTC Rezound според спецификација и тех. карактеристики предничи пред било кој мобилен.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Самсунг Ноте не е ни телефон бе тоа :)
Може да се разговара важно :D Е сега малку плочка е..... Иначе како втора опција би ги ставил Lumia 800, HTC Rezound, HTC Sensation XE/XL, SGSII, iPhone 4S....сите тие се добри телефони. Но од нив ако треба да го издвојам најдобриот...SGSII. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom