Кој е најдобриот телефон според вас во моментов?

Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Кој телефон според вас е најдобар во моментов на пазарот?

Според мене за најдобар телефон е Samsung Galaxy Note

Samsung_Galaxy_Note.jpg

А според вас? :свиркам:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
HTC Amaze,Sensation beats audio и Samsung Galaxy 2;):) додека Ајфонот е друга категорија да не речам нереална фантазија поради цената претеризам.
 
V

Vollstandig

Гостин
Моментално најдобрите се HTC Sens XL Beats Audio и Iphone 4s

Почекајте 2-3 месеци сигурно ќе излези некој хтц со вграден тостер. ХТЦ оваа верзија ми се допаѓа многу, претходно беше изваден HTC SENSATION, со најјак процесор и рам меморија, а одма после него неколку месеци излегува овој, со подобро снимање а и добра продукција на звук. Следно сигурно ќе излези нешто добро. Ајфон 4с, е топ телефонче разгледајте на инернерт клипови за него, но епл како епл не сум ги почитувал многу заради неколку работи.

Телефонот на првиот пост, самсунгот, спореди го со хтц, и види кој има поголема брзина во работа, и спореди кој закочува повеќе:)



И

 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Моментално најдобрите се HTC Sens XL Beats Audio и Iphone 4s

Почекајте 2-3 месеци сигурно ќе излези некој хтц со вграден тостер. ХТЦ оваа верзија ми се допаѓа многу, претходно беше изваден HTC SENSATION, со најјак процесор и рам меморија, а одма после него неколку месеци излегува овој, со подобро снимање а и добра продукција на звук. Следно сигурно ќе излези нешто добро. Ајфон 4с, е топ телефонче разгледајте на инернерт клипови за него, но епл како епл не сум ги почитувал многу заради неколку работи.

Телефонот на првиот пост, самсунгот, спореди го со хтц, и види кој има поголема брзина во работа, и спореди кој закочува повеќе:)



И

Htc-то да, екстра телефонче, ама Iphone-от, исто г*мно како предходните само во различно пакување, посебно прастариот iOS. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom